pronájem bytů rakovník

Moravskoslezský kraj disponuje atraktivními byty

Bydlení v Ostravě, třetím největším městě Česka, dnes symbolizuje atraktivitu a luxus. Byť byla dříve Ostrava vnímána spíše jako hornické město s industriálními velmocemi, pracuje na své kulturní i sportovní vizitce a má doopravdy co nabídnout. Hned vedle Ostravy leží významné město Opava s přibližně 57 tisíci obyvateli. Pokud se rozhodnete zakotvit právě zde, určitě nebudete mít nouzi o zajímavé pracovní pozice či možnosti trávení volného času.

pronájem bytů rakovník

Pronájem nebo prodej bytu?

Ať už sháníte přechodnou stanici pro bydlení, popřípadě chcete investovat do vlastního, nabízí se pronájem bytu 3+1 Opava s prostornými pokoji a zázemím pro rodinu s dětmi, eventuálně studenty. Velmi žádané jsou též byty na prodej Ostrava – Poruba, což je městská část se zázemím tamní Vysoké školy Báňské. K prodeji jsou určeny byty různých dispozic včetně družstevních bytů i bytových jednotek v osobním vlastnictví. Poruba se navíc vyznačuje vynikající infrastrukturou a občanskou vybaveností, nechybí jí dostatek zeleně, parků, krytý bazén i s venkovním zázemím a perfektní dostupnost do okolních městských obvodů. Dáváte-li přednost bydlení v rodinném domku, vyplatí se vám nízkoenergetické domy na klíč. Podle vámi zadaných specifikací je zhotoven dům a předán až ve finální podobě, přičemž vše odpovídá stanoveným parametrům.

Na druhém konci republiky

Nejdražší a nejvytíženější je bytová situace v hlavním městě České republiky a jejím přilehlém okolí. Bydlení ve Středočeském kraji vám umožní pohodlně cestovat za prací i zážitky napříč celými Čechami. Zajímejte se například o pronájem bytů Rakovník, strategicky umístěné město 40 kilometrů od Prahy a 45 kilometrů od Plzně. Kousek od Rakovníku leží CHKO Křivoklátsko a za zmínku rozhodně stojí i mokřinaté údolí či Rakovický potok. Žije zde okolo 16 tisíc obyvatel, což slibuje klidné a harmonické bydlení.