zdroj: shutterstock.com

Moderní prostírání a středové pásy ozvláštní váš jídelní stůl

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Zajímáte se o nové trendy v oblasti textilních doplňků? Chcete si pořídit kvalitní textilní doplňky na jídelní stůl? Potom pro Vás máme několik zajímavých informací, které by se Vám při výběru mohly hodit.

Jídelní stůl. Místo, které je v dnešní hektické době častokrát posledním „útočištěm“, u kterého se alespoň občas sejde pohromadě celá rodina. Této skutečnosti by tedy měly odpovídat rovněž příslušné textilní doplňky. S jejich pomocí se totiž jídelní stůl stane elegantním prostorem, jenž promění každodenní stolování takřka ve sváteční okamžik. Věnujte proto náležitou pozornost výběru vhodných textilií. Prostírání a středové pásy jsou vedle ubrusu jistě tou nejdůležitější variantou.

Kvalitní a pohledné prostírání jako základ

Stejně jako dobrou restauraci netvoří jen výborné jídlo, ale také příjemné prostředí. Platí to i pro vaši jídelnu. Pro všechna tato místa se jistě vyplatí investovat do kvalitního a elegantního prostírání. Vždyť jde o estetický prvek, stejně jako o ochranu stolu.

Tip: Využijte kombinace vhodné výmalby a doplňků k vytvoření příjemného prostředí.

Při správném výběru prostírání, které si dnes můžete pořídit v mnoha velikostech, barvách i vzorech, si navíc koupíte textilie, které se vesměs udržují snadno čisté. Takové jsou kupříkladu výrobky ze 100% bavlny, které snesou i ty nejvyšší nároky na vzhled, kvalitu, jakož i jednoduchou údržbu.

Prostírání nemusí být jen jednobarevné! zdroj: linum.cz
Prostírání nemusí být jen jednobarevné! zdroj: linum.cz

Středové pásy – vyzkoušejte něco nového

Chcete vyzkoušet nový způsob prostření stolu? Vhodnou variantu, jež je navíc v posledních letech neustále oblíbenější, představují středové pásy. Každý stůl bude s nimi působit elegantně, ovšem také velice originálně.

Pokud tedy zvete domů často návštěvy, využití středových pásů se přímo nabízí. Ohromte své okolí, tento druh prostření je velmi jednoduchý, zároveň však působí nekonvenčně, nicméně rozhodně ne na úkor estetického prvku.

Středové pásy jsou nyní oblíbeným způsobem dekorace jídelních stolů, zdroj: linum.cz
Středové pásy jsou nyní oblíbeným způsobem dekorace jídelních stolů, zdroj: linum.cz

Linum – špičkové textilní doplňky za příznivé ceny

Jestliže si v nejbližší době zamýšlíte rovněž pořídit textilní doplňky do kuchyně, jídelny nebo na zahradní nábytek, můžeme Vám doporučit švédskou značku Linum, která Vás rozhodně nezklame. Zvláště, pokud Vám jde o vysokou kvalitu, neotřelý design a střídmé barvy. Prostírání a středové pásy s touto značkou jsou tedy velice zajímavou alternativou k mnoha výrobkům na trhu, jichž naleznete dvanáct do tuctu.

Společnost Linum navíc vyrábí rovněž ubrusy a ubrousky, sedáky na židle anebo zástěry, rukavice, chňapky či utěrky a také bytové textilie do obývacího pokoje nebo do ložnice. Všechny tyto výrobky jsou přitom výsledkem práce předních švédských návrhářů a byly vyvinuty s maximální šetrností k přírodě. A ještě jedna dobrá zpráva na samotný závěr – textilní doplňky Linum si můžete pořídit za příznivé pořizovací ceny. Více si snad přát ani nelze.  Kompletní sortiment prostírání hledejte v eshopu iFantazie.cz.