Moderní bydlení v Praze 9

Praha patří k nejkrásnějším evropským městům a stejně jako každý rok otevírá své brány turistům z celého světa, poskytuje perspektivní pracovní příležitosti a zázemí pro kvalitní život. Proto vznikají developerské projekty, které umožňují kvalitní bydlení za solidní cenu ve vyhlášených a dostupných lokalitách.

Jednou z nich je i Praha 9, Letňany, kde začala výstavba nového bytového komplexu Element. Designéři si pohráli s myšlenkou prostorných bytů, dostatku parkovacích míst i zděných sklepů, kam lze umístit sezónní vybavení a navrhli zajímavou budovu čítající celkem 107 bytů. Rozhodnete-li se zakotvit právě v Praze 9, setkáte se s příjemným okolím, kde je řada cyklostezek, restaurací, malé letiště i dostatek zeleně pro chvíle odpočinku v přírodě.

Nízké náklady na bydlení zaručeny

Nové byty Praha 9 se staví za přísného dohledu a využívá pouze inovativních stavebních postupů z nejnovějších stavebních materiálů, které zaručují energetickou úsporu a také jistou izolaci před okolním hlukem, plísněmi nebo místy, odkud by mohlo unikat teplo. Byty jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby mladých rodin, jednotlivců i párů. Proto lze vybírat z menších, jednopokojových bytů s moderně vybavenou koupelnou a kuchyňským koutem nebo dispozičně řešených 3 + kk.  Element Letňany je opatřen rovněž dostatkem stání, jež si lze zakoupit spolu s bytovou jednotkou.

Komfortní zázemí v Praze 5

O tom, že je pražská část 5 velmi žádanou lokalitou, svědčí též zájem o nové byty Praha 5. Jedná se o rezidenci Vrchlického, kde se snoubí moderní bydlení s veškerou občanskou vybaveností a funkčností. Tato lokalita patří mezi vyhledávané stejně tak díky klidu a bezpečnosti, jež obyvatelům poskytuje. O nové byty Praha je obrovský zájem, proto neváhejte a informujte se o dostupných volných bytech, v nichž se vám bude pohodově bydlet a díky nimž se stanete součástí Prahy, pulsující metropole s mnoha možnostmi vyžití.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.