Venkovní žaluzie

Moderní bydlení umí vykouzlit pohodu

Nesejde na tom, zda vlastníte byt, dům či chalupu, kde si chcete dopřát soukromí a trochu klidu. Dnešní plné zástavby to mnohdy neumožňují ani novostavbám, jež mají okolo sebe sousedy. Pokud ale chcete předejít zvědavým pohledům, zajistit si v interiéru příjemný stín, neváhejte investovat do stínící techniky. Ta může spočívat ve zdobených závěsech, tradičních žaluziích či moderních roletách a žaluziích, jež se instalují zvnějšku.

Ochranný prvek může být zároveň stylový

Venkovní žaluzie jsou ideální pro komerční prostory v moderním designu, slibují snadné používání i neotřelý vzhled. Kdo dává přednost roletám, toho zajisté osloví venkovní rolety. Ty se sázejí do pouzdra, které přirozeně navazuje na okenní rámy a jež se dají instalovat do kastle i u starších fasád bez přípravy. Ovládání zvládne každý pomocí šikovného ovladače či ručně lankem, kdy si sami volíte délku spuštění. Rolety a potažmo i žaluzie působí jako další bezpečnostní prvek a mohou odstrašit nezkušené zloděje. Venkovní stínící technika se dobře udržuje a jejich nadčasový vzhled okamžitě zvyšuje úroveň nemovitosti. Podhledové předokenní rolety jsou nabízeny v několika zpracováních a designech, vždy platí, že na jejich výrobu byl použit válcovaný hliník známý svými odolnými vlastnostmi.

Praktická vrata s jednoduchým mechanismem ovládání

Starým vratům do garáže odzvonilo! Zkuste pokročilé ovládací funkce a objevte kouzlo rychlého a pohodlného otevírání vrat. Garážová vrata jsou součástí většiny rodinných domů, mnoho lidí ale investuje také do nového řešení u svých chalup, v komerčních objektech je to samozřejmostí. Výklopná garážová vrata mají pevnou ocelovou konstrukci, přičemž vratové křídlo je osazeno do rámu a pomocí postranních ramen je spojeno s ocelovou zárubní. U garážových vrat se nemusíte omezovat pouze na jednu barvu, v nabídce naleznete několik atraktivních barevných zpracování, jež jednoduše sladíte s okny a dveřmi objektu. Specialista nejen na průmyslová vrata je jasnou volbou pro každého, kdo očekává vysokou úroveň kvality s ohledem na odolnost a dlouhé roky používání.