pojištění domácnosti online

Mějte svůj domov pod kontrolou díky pojištění domácnosti online

Také se vám stala nehoda, kvůli které jste vytopili sousedy pod vámi, eventuálně zničili vybavení vašeho domova? Případů a situací může během celého roku nastat velká řada, přitom je tak jednoduché zbavit se obav a strachu o svou domácnost a svěřit ji do rukou odborníků. Využijte možnost komplexního pojištění domácnosti a usínejte s klidem. Pojistit dnes už můžete prakticky cokoliv a zároveň tak být připraveni na nevítané návštěvníky, zloděje, popřípadě nehody, které se stávají i mimo bydliště.

pojištění domácnosti online

Jak se správně pojistit?

Otestujte pojištění domácnosti kalkulačka, kde vám generátor nabídne nejvhodnější možnosti pojištění, popřípadě sjednejte pojištění online z pohodlí domova. Rozhodně se vyplatí komplexní pojištění domácnosti s řadou doplňkových produktů pro maximální komfort. Získáte tak pozáruční servis spotřebičů, IT asistenci potřebnou při instalaci a nastavení počítačové techniky a dalších vybraných zařízeních. S IT podporou ale souvisí rovněž kontrola zabezpečení počítače, pomoc při napadení a zneužití dat z online účtu a počítače a v neposlední řadě také asistence při obnově dat z různých datových nosičů.

Atraktivní doplňkové připojištění tvoří zmiňovaný pozáruční servis spotřebičů, kdy vám pojišťovna zajistí při poruše spotřebiče dopravu, náhradní díly, drobný materiál i samotnou práci technika, takže vám odpadá celá řada starostí. Stejně tak vám uhradí časovou cenu spotřebiče v momentě, kdy jej není možno opravit anebo je oprava finančně nevýhodná. V dnešní době, kdy se z České republiky stává národ pejskařů, oceníte i doplňkové připojištění občanské vybavenosti a cykloasistence garantující odvoz kola do servisu, jeho opravu i převoz zraněného cyklisty, pojištění až pěti bicyklů po celé Evropě a výhodných podmínek pro sjednání pojištění pro případ odcizení.

Vaše dovolená = ráj pro zloděje

Především v letní a zimní sezóně berou zloději útokem nemovitosti. Ať už se jedná o byt, chalupu anebo rodinný dům, dokáží vysledovat, zda je nemovitost obydlená a jakým způsobem je zabezpečená. Díky tomu se celá řada zlodějů soustředí na domy na okraji města či vesnice a na samotě. S pojištěním domácnosti získáte také ochranu před zloději i přírodními živly, což ocení majitelé nemovitostí v rizikových oblastech, kde hrozí sesuvy půdy a záplavy. Do poslední detailu promyšlené služby pojištění zahrnují také pojištění cenností, domácích spotřebičů, osobních věcí i domácích zvířat, zdravotních pomůcek a sportovních potřeb, kočárků či invalidních vozíků, a to i v případě, že jsou umístěny ve společných prostorách bydliště.

Myslete na svou budoucnost a zajistěte si klidné spaní. Díky komplexnímu pojištění zabezpečíte celou svou rodinu a předejdete stresovým situacím, kdy řešíte rozbitý mobil, ukradené kolo či poničenou střechu garáže. Sjednejte si pojištění online a stejně tak si nechejte poradit od zkušených odborníků na pobočkách pojišťovny po celé České republice.