malíři pokojů praha

Malíři pokojů a fasád z Prahy své práci rozumějí

Volají stěny vašeho bytu po novém nátěru? Bílá už není bílá a občasné šmouhy, případně kreativní vyjádření vašich dětí je třeba přemalovat? I když se jako nejjednodušší nabízí vymalovat si místnost sami, chybí-li vám dostatek zkušeností, je to sázka na nejistotu. Buď se vám to povede, nebo nikoliv. Ale i malování má své postupy, jež je třeba dodržovat. Mnohdy je opravdu lepší svěřit tuto práci odborníkům a ušetřit si čas a spoustu nervů.

Malířské a natěračské práce na splátky

Dobrá firma v dnešní době nabízí svým klientům možnost splátek v případě, že se jedná o finančně náročnější zakázku. Je to pochopitelné. Díky tomu totiž si ji může objednat více lidí. Vymalování jedné místnosti nestojí tolik jako vymalování celého domu. A jistě není bez zajímavosti, že firma Aghammer toto umí s navýšením 0 %, a je tak o krok dále než její konkurence. Pro pražské zákazníky má přichystanou ještě další výhodu – doprava po hlavním městě a blízkém okolí je nebude nic stát.

Malování na klíč

Víte, že i službu malování si můžete objednat v několika variantách? Nevadí-li vám si sami zakrýt nábytek před znečištěním a následně i sami si po malířích uklidit, tak jděte do varianty Ekonomik za rozumný peníz. Malíři pokojů Praha jsou však zvyklí pracovat také pro náročnou klientelu, která vyžaduje plný servis včetně úklidu. Pro ně je šitá na míru varianta malování Exkluziv. Vše firma připraví i na klíč, takže zákazník nemusí být při provádění malířských prací vůbec přítomen. 

Fasády bez plísní a řas

Vedle malování pokojů firma Aghammer provádí také rekonstrukce a nátěry fasád. Dokonce zbaví vaši fasádu plísní a řas, které hyzdí zvláště moderní zateplené fasády. Sami se jich obvykle nezbavíte a k jejich odstranění je zapotřebí zavolat odborníky. Aghammer poskytuje pro své zákazníky bezplatný poradenský servis v oblasti fasádnictví. Na základě něho pak lze dohodnout konkrétní zakázku s cenou individuálně zpracovanou.