Bydlení v Praze Malešicích

Malešický háj: Projekt, který nabízí jedinečné bydlení

Malešický háj je jedinečným projektem, jehož cílem je nabídnout příjemné místo pro život, kam se vždy budete rádi vracet. Nabízí tak řadu bytů o různých dispozicích. Výhodou je skvělá lokalita, ve které se budete cítit bezpečně.

Účel projektu

Malešický háj zahrnuje pět bytových domů, ve kterých je 107 bytových jednotek. Toto místo tak ocení především ti, kteří ocení soukromí a klid blízké přírody. Návrh i realizace tohoto projektu směřuje k zachování příjemného prostředí pro své obyvatele. Důraz je kladen na detail v soukromém i veřejném prostoru, jednotlivé stavby vytváří pocit jistoty, klidu, pohody a bezpečí. Jedná se tak o skvělé bydlení i pro rodiny. Prodej bytů Praha 10 probíhá rychle, dostupných je už jen pár posledních bytů ke koupi. Rozhodně byste proto neměli dlouho váhat.

Praktické spojení

Hlavní výhodou projektu Malešický háj je jedinečné spojení hlavního města s klidnou přírodou. Místo je totiž pouze pár minut vzdálené od rušného města, přesto však zůstává klidné a bezpečné. Nabízí tak ideální místo pro život, kde si můžete nerušeně užívat svůj volný čas. Byty spojují minimalistickou architekturu, přírodní materiály a promyšlené funkční dispozice. Výsledkem je tak osobitý a čistý prostor.

Prodej bytů Praha 10

Výhodná lokalita

Bydlení v Praze Malešicích vás okouzlí. Poskytne vám totiž opravdový domov – místo, kam se rádi vracíte a víte, že jste v bezpečí. Ačkoliv pořád zůstáváte ve městě, máte nadosah opravdovou přírodu. Malešice mají bohatou historii a skvělou perspektivu. Jejich současný a plánovaný rozvoj je promyšlený s ohledem na vyváženost kapacity a proporcí.

Malešický háj se stane tím pravým místem pro bydlení, které si zamilujete. Spojuje totiž skvělé vlastnosti, díky kterým vám nebude nic chybět. Poskytuje klid a bezpečí i během neklidných dob.