Lednice? Bulli!

Výběr lednice je velice ožehává záležitost. Elektra jsou přeplněná bílými hranatými krabicemi, které sice splní veškerá vaše očekávání spojená s lednicí, ale neposkytnou vám pastvu pro oči a pro ducha. Proč by měla být chladnička i designerským kouskem? Odpověď je jednoduchá, aby se vám hodila do bytu a každý pohled na ni vám vyloudil úsměv na tváři! I sami výrobci předních značek si uvědomují tuto potřebu zákazníku lišit se, mít v kuchyni originální kousek. Úkolu se zhostili nadmíru zodpovědně a připravili pro své zákazníky retro chladničky, které jsou velkou konkurencí bílým ledničkám.

retro chladničkyPro milovníky aut

Přesněji řečeno jedná se spíš o edici věnovanou fanouškům Volkswagenu. Vzpomínáte na oblý čumák minibusu Bulli s hlubokým V dělící bílou a modrou barvu? Přesně tak se vám v celé parádě předvede nová chladnička Gorenje Retro Special Edition. Spojení těchto dvou průmyslových velikánu dalo za vznik něčemu jedinečnému. Vysoce funkční lednice povýšila na minibus, který se nebojí zaparkovat kdekoli ve vaší kuchyni a vyladit tak kuchyňský vzhled k dokonalosti. Věřte mi, že i ta vychlazená cola VW lednicí bude chutnat tak nějak víc jako cola.

Hezká, ale výkonná

Klady VW lednice jsou samozřejmě ukryty i uvnitř. Nejedná se jen o hezkou holku, ale i o chytrou. Moderní technologie ukotvené v ledničce vám poskytnou vždy chutné potraviny a správně nachlazené. Uchovat čerstvost zeleniny pomůže CrispZone i FreshZone. Zde je možné navolit i vlhkost, ovoce a zelenina tak zůstanou déle čerstvé. Hluboké police zajistí stabilní ukotvení nízkých i vysokých lahví. Spotřebu elektrické energie šetří i osvětlení. Jasný vhled do lednice zajišťuje úsporné světlo LED ve tvaru pásu.

Teplota je v ledničce rovnoměrně rozmístěna, takže už se vám nikdy nezkazí maso, které jste omylem umístili na nižší poličku. Díky pokročilému systému ventilátoru dosahuje chlazení na všechny potraviny stejně. Vzduch v lednici navíc obsahuje záporné ionty, ty zabraňují zápachu a udržují potraviny plnohodnotné delší dobu. Chladnička Gorenje zkrátka nezklame. Stačí jen nastartovat.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Novinky ve vybavení se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.