kancelářská zářivka

LED osvětlení najde uplatnění doma i v kanceláři

Bezpečné, moderní a zároveň úsporné – přesně takové je LED osvětlení, kterým si můžete vybavit prakticky jakýkoliv prostor od jednotlivých místností u vás doma či v zaměstnání nebo průmyslových objektech. S LED svícením pracují rovněž přední designéři tak, aby jej maximálně využili při nových kusech nábytku, hlavně pak v kuchyni k osvícení pracovní desky, a stejně tak jednotlivých polic či šuplíků, eventuálně v obývacím pokoji, kde dodají oblíbené LED pásky s možností změny barvy útulnou atmosféru. LED světla najdou využití skutečně kdekoliv, stačí se inspirovat.

Zářivky pro kvalitní osvícení prostoru

LED zářivky jsou žhavým tématem zejména v průmyslových halách a objektech, kde je potřeba precizní a vyhovující osvětlení. Vybírat můžete LED trubice zářivkové osvětlení a rovněž i klasické zářivky v mnoha provedeních i velikostech. Důležité je vždy zvolit zářivku splňující vaše očekávání i odpovídající danému prostoru. LED zářivka 120 cm s jednou či dvěma trubicemi se skvěle hodí do prostor s vysokým stropem. V potaz při výběru pak berte i případnou vyšší vlhkost, prašnost anebo samotný prostor, zda se jedná o kancelář, případně výrobní průmysl. Do míst, kde hrozí vlhkost a též dokonce stříkající voda, volte rozhodně osvětlení s vyšším IP. Samotné trubice do zářivek smíte nakupovat online od předních značek, jako jsou Philips, OSRAM, MCLED či Kanlux a mnoho dalších.

Zářivky pro svícení doma

Nové zářivky pořiďte také do kanceláří. Pracovníci si zaslouží přijatelná osvětlení se studeným bílým světlem, jež zajistí právě zářivka, popřípadě LED panel. Je-li vaše kancelář součástí provozu, sáhněte po speciálních prachotěsných zářivkách vyhovující náročným podmínkám. Nezapomínejte, že kancelářská zářivka vám musí zajistit dostatečnou intenzitu svícení. V domácnosti najde uplatnění též zářivka pod kuchyňskou linku. Ta může mít podobu již zmiňovaného LED pásu, bodovek, eventuálně také klasického zářivkového svítidla, jež má jednoduché ovládání, systém zapínání a navíc vkusně vypadá.