Zahradní kultivátor

Kvalitní produkty pro snadnou manipulaci

Určitě vás potěší, když najdete spolehlivého dodavatele nejlepších protikorozních izolací a membránových povlaků na trhu. Tyto produkty ocení mnoho průmyslových oborů, nejčastěji teplárenství, plynárenství a stavebnictví. 

Podlahové pásky s vysokou odolností

Páskové systémy využijete při mnoha příležitostech. K jejich hlavním přednostem patří, že jsou odolné proti mechanickém poškození, UV záření, ozonu. Také odolávají chemickým ředidlům, nestárnou a jsou nehořlavé. Velice snadno se přizpůsobí nerovnosti na povrchu a bude se vám zamlouvat jejich dobrá lepivost. Výstražné fólie slouží do výkopů, aby se označila nebezpečná místa okolo výkopů. Lze si dopřát žluto-černé a červeno-bílé samolepící pásky, které skvěle označí nebezpečí. Dilatační pás se stará o snížení přenosu hluku z podlah do obvodových konstrukcí. Vyniká trvalou pružností a výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Vysoce odolné podlahové pásky vymezí a rozdělí prostor, dokonale označí průchozí zóny, ale poslouží také pro dekorační účely. Hliníková páska je samolepící a skládá se ze speciální slitiny hliníku a jednostranně naneseného akrylového lepidla, který kryje ochranný proužek. Použití zahrnuje utěsňování vzduchotechniky a potrubí, utěsňování trubek a nádob během svařování s ochranným plynem.   

Pomocníci na zahradu

Kdo se věnuje zahradničení ví, jak je důležité připravit půdu na budoucí úrodu. Hlavně potřebuje pořádně provzdušnit, což zvládne speciální kypřič, který si lehce poradí s tvrdou a udusanou zeminou. Před výběrem nejvhodnějšího druhu si promyslete, jak velkou plochu budete obdělávat. Zahradní kultivátor lze také vybírat podle toho, kdo ho bude ovládat, třeba ženy dávají přednost snadnému ovládání. U každého nožového rotačního kultivátoru naleznete okopávací nože sloužící k nakypření a rozmělnění i těžkých půd.