Kvalitní komín je základem spokojeného bydlení

Komíny patří mezi základní výbavu každého domu, chalupy či chaty. Při rekonstrukci bydlení nebo volbě základních stavebních prvků v novostavbě vybírejte komíny, které vás uchvátí nejen špičkovou kvalitou a vyhovujícími parametry, ale též nadčasovým designem. Pro mnoho zákazníků je klíčová cena, stejně jako další služby včetně montáže a servisu. Aktuálně smíte pořizovat cihelné komíny, nerezové provedení komínů, prostupy a příslušenství.

Moderní komíny z nerezu

Základní cihlové komíny jsou určeny pro všechny druhy paliv, rovněž pro všechny typy spotřebičů s přirozeným odvodem spalin. V nabídce ale nechybí ani specifické varianty komínů, určené třeba pro plynná a kapalná paliva či spotřebiče s přirozenými nuceným odvodem spalin. Součástí nabídky jsou též různé stříšky, hlavice a nadstřešní části označované rovněž jako komínové hlavy. Nerezové komíny jsou vyráběny v třívrstvém i jednovrstvém provedení a jsou chytrým a zároveň vkusným doplňkem bydlení. Speciální nerezové systémy musí splňovat náročná kritéria, zvládat přetlakový provoz i při vysokých teplotách a bezchybně fungovat. Rozhodnete-li se pro fasádní komín, bude veden vnější stranou zdi a kromě své primární funkce poslouží jako zajímavá ozdoba budovy.

Precizní práce, servis i produkty

Kvalitní služby hledejte u odborníků, kteří za sebou mají léta zkušeností a realizací komínů či sestav. Pouze profesionálové vám zajistí též vložkování komínů a nabídnou vám nejvhodnější komínové vložky, příslušenství a možnosti vylepšení vašeho stávajícího komínu. Chcete-li mít představu, na kolik vás nový komín vyjde, využijte kalkulačního programu a nechejte si přesně spočítat výslednou cenu za sestavu i realizaci. Zkušení pracovníci jsou vám samozřejmě k dispozici také při výběru a představení hlavních parametrů komínů a příslušného vybavení.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.