Kvalitní garážová vrata za rozumnou cenu

zdroj: universtech.cz

zdroj: universtech.cz

Garáž je nedílnou součástí moderního bydlení a vaše auto si zaslouží odpočinek po namáhavých cestách. Vy sami jistě oceníte služby garáže jak v zimě, kdy nasednete do vyhřátého interiéru vozu, tak i v létě, kdy bude v automobilu příjemně.

Velmi důležitou a možná i hlavní součástí této místnosti jsou garážová vrata. Ta se dnes tají zakoupit za skvělé ceny a ve vysoké kvalitě provedení. Ne všechny společnosti však tento standard dokážou dodržovat. Výbornou volbou jsou garážová vrata Univers, která si v následujících řádcích představíme.

Univers patří k největším prodejcům v ČR

Společnost Univers Tech s.r.o. je řazena mezi nejznámější a největší prodejce garážových vrat v České republice. Vybrat si v jejím sortimentu budete moci modely, které budou přesně korespondovat s rozměry vaší klasické garáže nebo dvojgaráže.

Na trhu působí tato společnost již 25 let a vybudovala si tak velmi dobrou pozici. Díky mnohaletým zkušenostem se budete moci spolehnout i na poradenství v této oblasti. V minulém roce se podařilo této firmě prodat sekční garážová vrata více než 1 000 zákazníkům. Spolehlivost a profesionalita jsou tedy samozřejmostí.

Vyberte si barvu a dekor

Moderní garážová vrata sekční jsou dnes do jisté míry designovou záležitostí a na jejich vzhledu záleží často více než na čemkoli jiném. Vy si budete moci vybírat z jakýchkoli barev, přičemž 6 základních odstínů je bez příplatku v ceně vrat.

Rozhodnete-li se pro jiný odstín, bude cena konkrétního modelu o 9 % vyšší a o týden se protáhne i čekací doba na výrobu vrat. Vkusné jsou i nejrůznější vzory. Klasiku představují vrata s hladkým povrchem. Zajímavě vypadají i drážky a v neposlední řadě kazety vylisované do povrchu vrat.

Vysoká odolnost výdrž

Samozřejmostí je pro garážová sekční vrata Praha i maximální odolnost a celková výdrž. Spolehnout se můžete na to, ž vám vydrží možná ještě delší dobu než samotná garáž. Jsou vybaveny povrchovou úpravou proti vlhkosti a dokážou skvěle izolovat.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.