kuchyne

Kuchyně na míru – vyplatí se vám?

Chtěli byste si pořídit novou kuchyni, ale nemůžete se rozhodnout, kterou z nabízených kuchyní si vybrat? Řešení je jednoduché, nechte si navrhnout kuchyň přesně podle vašich představ, tedy kuchyň na míru! Dostane se vám odporné rady i profesionálního přístupu. Pozor! Vždy nemusí jít o předraženou záležitost.

Jak je to s cenou?

Kuchyňe na míru se od nákupu již hotové kuchyně liší hlavně cenou, nutno ale říci, že kdo hledá, najde. Takže pokud výběru kuchyní věnujete dost času, nakonec můžete najít kuchyni na míru, která nebude o moc dražší nebo dokonce vyjde na stejno. Cena se totiž neodvíjí jen od materiálu, ale také od výrobce a od způsobu zpracování přístupu.

Pokud hledáte levnou kuchyni, podívejte se na sektorové kuchyně, které nabízí nejlepší poměr cena/výkon.

Jaké jsou výhody?

Tak hlavní výhodou je samozřejmě fakt, že si můžete celou kuchyň naplánovat podle svých vlastních představ, můžete se rozhodnout, z jakého materiálu by měla vaše kuchyň být, jakou barvou a tak dále.Můžete si naplánovat rozestavění spotřebičů tak, aby vám to naprosto vyhovovalo a tak zefektivnit a zrychlit vaření, uklízeni po vaření a podobně.

Dalším velkým plusem je i to, že využijete celý prostor, protože na rozdíl od již zhotovených kuchyní si můžete velikost pracovních desek, umyvadla atd. naplánovat.

Jaké jsou materiály?

Materiál je základ a od této základní složky se odvíjí i cena celé kuchyně. Pokud se rozhodnete pro dřevěný masiv, tak to samozřejmě celou kuchyň dost prodraží. Nadruhou stranu existují materiály z různě upraveného plastu, které jsou dostupnější. Další prvky jsou již standardní jako spotřebiče nebo kuchyňské dřezy.

Jak to probíhá?

Pokud jste si postavili dům a jde o první kuchyni, jakou se chystáte zařídit, pak jistě oceníte, že designér s vámi celou kuchyni projde a se vším vám poradí, pomůže sladit barvy, vymyslet, kam dat jaký spotřebič kvůli elektrickým zásuvkám a s jinými problémy.