Která plemena koček ještě neznáte?

Přemýšlíte, jakého domácího mazlíka si pořídit? Dáváte přednost jedinečným typům a rasám, v nichž se nezapře jejich historie a lovecký instinkt? Pak nechte svou rodinu rozrůst o domácího mazlíka se silnými loveckými instinkty. Také kočky dokáží být perfektním společníkem a zastanou funkci oddaného, bezproblémového a učenlivého člena rodiny. Přesně taková je exotická domácí šelma, jež vám učaruje svou elegancí, mrštností a hravou povahou.

Kočka savanská působí exklusivně

Savanská kočka patří mezi nejmladší šlechtěná plemena, a proto se v ní nezapřou její lovecké pudy. Ač vás může odradit její divokost, šelma zastupuje přítulné rasy a chvílemi vám bude zaručeně připomínat psa. Svou povahou si získá náročné chovatele i milovníky mazlení. Dopřejete-li své šelmě pobyt venku, předvede vám, jak si hravě poradí s myší, hrabošem, krysou či potkanem. Svou značnou inteligencí si s ní klidně užijete chůzi na vodítku nebo aportování. Přátelská a oddaná povaha dokazuje, že se bez problémů snese s jinými domácími zvířaty včetně psů a koček. Váhově se tato rasa pohybuje okolo 10 kilogramů a kromě aktivního stylu života si na savanské kočce zamilujete také její diamantové oči.

Zajímejte se o potřeby svého zvířecího kamaráda

Ať už se rozhodnete pro chov psa, králíka či kanárka, nezapomínejte, že každé zvíře má své potřeby a je podle povahy je třeba jej rovněž formovat. Dáváte-li přednost lenošení před aktivním životem, pořiďte si šelmu vhodnou do bytových podmínek. Mazlivá je kočka ragdoll známá svou majestátností a neotřelou srstí. Tento společník s úžasným pohledem vám dokáže, že kočka zvládne perfektně suplovat chování psa a stane se věrným společníkem. Můj Mazlík vám přináší zajímavé chovatelské tipy i rady, jak postupovat v životních situacích a sžít se s novým členem rodiny v maximální prospěch všech.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Zahrada se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.