vodovodní baterie

Koupelna s novým designem

Rozhodli jste se dát vaší koupelně novou fazónu? Přece jen je to jediná místnost v domácnosti, kde máme většinou možnost relaxovat a odpočinout si od všedních starostí. Pokud je koupelna v nevyhovujícím stavu, nebudeme se v ní dobře cítit a zdržovat déle, než je nezbytně nutné. Rekonstrukce nebo vybudování nové koupelny nemusí být přehnaně nákladné a přitom lze dodržet požadovanou kvalitu.

Pro nákup potřebného materiálu si zvolte firmu, která se orientuje pouze na tento sortiment. Prodejci kompletně znají nabízené produkty a individuálně vám poradí ideální řešení pro vaše prostory. Kromě obkladů požadují klienti nejčastěji novou vanu či sprchu a související příslušenství. Zákazníci hledají kvalitní a dobře těsnící výrobky, které jsou zhotoveny z kvalitního materiálu a navíc praktické na údržbu.

Účelné řešení sprchových koutů

Vanové zástěny jsou dostupné v mnoha moderních variantách, které zapadnou do stylu každé koupelny. Výtečně zabraňují rozstřikování vody po koupelně a navíc jsou decentním designovým prvkem. Máte-li sprchový kout, nabízí se zalamovací nebo dvoukřídlé sprchové dveře s bezpečnostním sklem a odolností proti výkyvům teplot. Pro adekvátní výběr postačí sprchové dveře, které přesně odpovídají konkrétnímu prostoru. Úsporným a přitom originálním řešením jsou sprchové kouty, které změní každou koupelnu k nepoznání. Kouty jsou k dostání v různých tvarech a snadno se instalují. Zajímavě působí také posuvné dveře vhodné spíše do prostornějších koupelen. Další alternativou jsou sprchové dveře do niky v mnoha typech provedení a povrchových úprav.

Nenahraditelná relaxace

Stylovou a pohodlnou variantu nabízejí sprchové boxy propracované do sebemenších detailů. Lze je objednat ve standardních i atypických rozměrech, jsou úsporné a jednoduše se smontují bez nutnosti vrtání. Speciální masážní boxy disponují masážními tryskami, případně tropickým deštěm a navodí příjemnou atmosféru. Kromě uvedeného sortimentu nabízí řetězce s koupelnovým vybavením také vodovodní baterie, sanitární keramiku a řadu dalších produktů, které z vaší koupelny vykouzlí jedinečný prostor.