koupě bytu

Konečně bezpečný nákup nemovitosti

Řada kupců má velké obavy z nákupu nemovitosti a to z jednoho prostého důvodu. Jedná se totiž často o jejich celoživotní úspory, jež vkládají do rukou realitních kanceláří a makléřů, aby jim zajistili přepis bytu či rodinného domku a oni tak mohli konečně bydlet ve vlastním. Jenže často v médiích slyšíme, kolik podvodů se okolo realitního trhu děje a místo vysněného domova zůstáváme raději ve finančně nákladných a nevýhodných pronájmech. Není to škoda? Co kdybychom vám řekli, že existuje férový realitní portál, žádná realitní kancelář, která vám nabízí špičkové, profesionální služby a dokáže zajistit kromě odhadu ceny za nemovitost, úschovny peněz a dalších právních služeb též technickou inspekci nebo daňového poradce?

Bezpečný převod peněz i odhalení skutečného technického stavu

Koupě bytu často znamená velmi složitě zjišťovat skutečné technické specifikace. Díky službě technická inspekce od realitního portálu CINCINK obdržíte kompletní informace o stavebně-technickém stavu nemovitosti a s tím i přehled o případných nákladech na opravu. Hodí se pro každého, kdo není vyloženě stavař a nedokáže rozpoznat závady pouhým okem. Díky odborné návštěvě a zhodnocení technického stavu vám inspektoři sepíší závady i možné budoucí náklady spojené s opravami a úpravami nemovitosti. Obrovskou výhodou je možnost reklamovat vady, jež měl dům či byt již v době předání a to až pět let po uzavření smlouvy!

Portál CINCINK nabízí též další praktické služby, funguje třeba jako bankovní úschovna. Za CINCINK totiž stojí silný obchodní partner, Komerční banka. Úschovna od Komerční banky vám zajistí bezpečný převod peněz při nákupu nemovitosti v souladu se všemi právními předpisy a postupy. Jestliže nemáte vlastní úspory, rozhodně se vám bude hodit hypotéka kalkulačka. Funguje jednoduše online a stačí do ní zadat základní údaje o vás a nemovitosti. Ihned vám spočítá, kolik by byla případná splátka a celková výše hypotéky nebo úvěru. Tuto službu využívají všichni, kteří nemohou z vlastních finančních zdrojů pokrýt výši ceny nemovitosti. Bavíme-li se o právních a finančních službách, měli byste také vědět, jak funguje daň z koupě nemovitosti, kdy a kdo ji platí a jaká je její výše. I s tímto vám poradí odborníci z CINCINK!

Služby pro kupující

Chcete-li nakoupit nemovitost maximálně bezpečně a s ohledem na své finance, neváhejte a obraťte se na profesionály, za nimiž stojí mnoho atraktivních a cenově dostupných služeb. Jakmile se dostanete do fáze jednání s prodejcem, oceníte odhad ceny nemovitosti a informace o reálné výši ceny za vybranou nemovitost. Velmi oblíbená je služba technické specifikace zaobírající se technickým stavem nemovitosti a případnými závadami či možnými budoucími opravami. Až se dostanete k samotné koupi, bude vám nápomocná úschovna peněz a další právní služby. Ty zahrnují například sepsání kupní smlouvy, další úpravy nebo návrhy na vklad do katastru nemovitostí. Po koupi si raději připlaťte za služby daňového poradce. Budete mít tak klidné spaní, protože vaše daňové přiznání i platba daně proběhnou včas a zcela bez problémů. Díky CINCINK může být nákup nemovitosti doslova radostí. A o to přeci jde, nemyslíte?