Kompletní rekonstrukci bytu nechte odborníkům z Havířova

Dlouho odkládaná rekonstrukce bytu se konečně stává skutečností. Našetřili jste dostatek finančních prostředků, abyste si mohli dovolit uskutečnit svůj sen a vybudovat si byt dle vašich představ. Naštěstí se můžete spolehnout na práci odborníků, kteří vám s rekonstrukcí kuchyně a koupelny pomohou.

Rekonstrukce bytu podle vašich představ

Vybrat to nejlepší řešení při rekonstrukci bytu nemusí být pro neznalého jednoduchou záležitostí. Pokud však oslovíte firmu Mattes Plus z Havířova, pak i výrobu kuchyně na míru nebo rekonstrukce bytového jádra zvládne na jedničku. Svoji práci firma provádí hlavně v rámci Moravskoslezského kraje. Vámi požadované práce pracovníci firmy u vás doma na místě posoudí, zaměří plánované změny a bezplatně vypracují také rozpočet rekonstrukce podle vašich požadavků.

3D grafický návrh zdarma

Jestliže potřebujete na vlastní oči vidět, jak by váš zrekonstruovaný byt měl asi vypadat, můžete se nechat inspirovat koupelnovým a kuchyňským studiem v Havířově. Je zde k vidění několik ukázkových koupelen a kuchyní, zároveň i řada výrobků, které firma Mattes Plus nabízí. Vybrat si budete moci ze vzorníků materiálů pro výrobu kuchyňských linek. K dispozici k nahlédnutí jsou ukázky různých typů podlahových krytin od koberců a plovoucí podlahy až po vinylové podlahy. Jestliže se rozhodnete pro kompletní rekonstrukci od firmy Mattes Plus, můžete si nechat zdarma vypracovat 3D grafický návrh pro vaši lepší vizuální představu.

Nechte realizaci rekonstrukce na odbornících

Vaši představu o budoucí podobě vaší kuchyně vám pomůže zhmotnit Mattes Plus, která vlastní stolářskou dílnu a v níž nábytek do kuchyně vyrábějí přímo její zaměstnanci. V tomto tkví velká výhoda, protože takto si firma může lépe ohlídat samotnou kvalitu výroby. Současně s tím Mattes Plus zajistí demontáž staré kuchyňské linky, zednické, obkládačské i malířské práce, dokonce i práce plynařské. Dodá vám a namontuje také vámi vybrané elektrospotřebiče.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.