levné matrace

Komfortní matrace pro lepší spánek

Kdo by si nepřál rychle usnout a spát nerušeně celou noc? Každý, ale někdy tomu brání určité problémy. Jedním z nich je i špatná matrace. Může být opotřebovaná, nebo se během let změnily vaše nároky na provedení.

Výběr matrací podle několika faktorů

Ano, v mládí jste nejspíše preferovali pevnější matrace o střední tvrdosti, ale s vyšším věkem obecně roste zájem o měkčí a elastičtější druhy. Zdravotní matrace vyrobené moderní technologií vás ohromí paměťovou pěnou. Důraz se klade na to, aby se přizpůsobila vašemu tělu a stabilizovala ho v dobré poloze, což vede ke klidnému spaní. Sledujte údaje o nosnosti, která by měla být minimálně o pět kilogramů vyšší než hmotnost toho, kdo ji bude užívat. Šířku volte minimálně devadesát centimetrů, aby se každý mohl pohodlně otočit. Délka se doporučuje o dvacet až třicet centimetrů delší než člověk, který zde bude spát.

Partnerské matrace za jednu cenu

Velké postele značí, že je potřeba zajistit pohodlí pro dva lidi. Matrace 1+1 získáte také s rozdílnou tuhostí stran. Každý z partnerů má jiné nároky na matraci, proto se dá zvolit ta nejideálnější pro momentální požadavky. U matrace BODY 1+1 je jedna strana tvořena zelenou pěnou Flexifoam o vyšší hustotě, tím pádem je tužší. Bílá strana je naopak měkčí. Budete na ní ležet příjemně, hodí se i pro denní využívání. Oceníte ji i jako pohovku a v pokojích studentů či dětí. K dalším plusům patří sedm anatomických zón, vysoká nosnost, vynikající prodyšnost a jádro s vysokou odolností. Potah můžete sundat, je dělený na dvě poloviny. Během spánku vám zregeneruje pohybový aparát, prokrví se pokožka a svalstvo.

V akci objednáte jednu, ale přijdou vám dvě! Stále máte prázdný nákupní košík? Co říkáte na dopravu zdarma, dárek a ještě garantování nejlepší ceny levné matrace? Dárkem může být například hodně vyhledávaný anatomický polštář.