klimatizace

Klimatizace – výkonná jednotka pro teplo i chlad

Byť je klimatizace neustále spojována s letními měsíci, neboť dříve fungovala pouze pro ochlazování vzduchu, využití najde prakticky po celý rok. Záleží jen na vás, pro jaký model se rozhodnete a která značka bude tou vyvolenou. Na trhu samozřejmě existuje celá řada předních lídrů klimatizací s cenově výhodnými modely i dražšími variantami pro náročné.

Jakou klimatizaci vybrat?

Než se pustíte do nákupů, nejprve si zodpovězte klíčové otázky. Důležité je vědět, zda chcete klimatizaci mobilní či fixní, zda ji budete používat pro daný prostor či měnit v rámci bytu a domu. Stejně tak se musíte rozhodnout, pro jak velký prostor má být klimatizace vybrána. Od toho se následně odvíjí variabilita a dostupné modely nejoblíbenějších značek.

Mobilní klimatizace nebo chladící jednotka?

Klimatizace Samsung patří mezi žádané, neboť tento světový gigant slibuje nejen na první pohled líbivý design, ale především snadné ovládání funkcemi nabitý model klimatizace. Samsung se rovněž pyšní jedněmi z nejtišších klimatizací na trhu vůbec. Vlajková loď symbolizuje chlazení bez pocitu průvanu, to znamená, že klimatizace chladí, ale nefouká a to vše s hlučností pouhých 16 dB.

Pozadu nezůstávají ani klimatizace Panasonic. Před více než dvěma lety získala tato prestižní značka ocenění nejprodávanější klimatizace díky osvědčenému modelu. Mimo to se chlubí příznivou cenou dostupnou pro všechny cílové skupiny a stejně tak dlouholetou zárukou na kompresory, což vás pouze utvrdí v prémiové kvalitě.

V neposlední řadě si prohlédněte klimatizace Daikin s velmi elegantní a diskrétní nástěnnou jednotkou. Mile budete překvapeni vysokou účinností, komfortním užíváním i použitím během celého roku. Topte a chlaďte vzduch podle vlastních potřeb a využijte benefitů značkové klimatizace. Díky speciálním filtrům bude vzduch čistý, a to po celý den sedm dní v týdnu přesně podle vašich představ.