Kde v dnešní době hledat v Praze cenově dostupný pronájem bez realitky?

Sehnat kvalitní a přitom cenově dostupné bydlení v Praze, je v posledních letech oříšek. Ale netýká se to jen našeho hlavního města, s byty je potíž snad ve všech světových metropolích.

Pokud se však do Prahy v dohledné době chystáte a potřebujete byt, který bude připraven k nastěhování, aniž byste museli řešit cokoliv navíc, nebudete to mít snadné. Kde se po takovém pronájmu poohlédnout? Můžete se obrátit na realitní kancelář, anebo si poradit i bez makléře. Překvapivě lze najít vhodný být poměrně rychle.

Neplaťte tučnou provizi, když nemusíte

Spolupráce s realitní kanceláří má několik nesporných výhod. Makléř zná Prahu jako svoje boty a obvykle se mu podaří najít vhodný pronájem velmi rychle. Zároveň zajišťuje také právní servis.

Rezidence Topolová

Služby však nejsou zadarmo, což může být pro někoho, kdo má momentálně hlouběji do kapsy, neřešitelný problém. Chcete-li se poplatkům vyhnout, najděte si pronájem bez realitky. Ušetříte nezanedbatelnou částku na provizi.

Levné ubytování v oblíbené rezidenci

Ale kde levné ubytování Praha hledat, když nebudete mít po ruce znalého makléře? Nechcete-li ztrácet čas procházením inzerce, kde se navíc nachází většina inzerátu podaných realitními kancelářemi, jděte „najisto“. Oblíbeným místem turistů, sezónních pracovníků, ale i regulérních, tedy dlouhodobých nájemníků, je multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová.

Komplex se nachází na dobré adrese na Praze 10. Kromě toho, že umožňuje krátkodobé i dlouhodobé ubytování za velmi příjemné ceny, nabízí dobrou občanskou vybavenost a bezproblémové dopravní spojení s ostatními částmi metropole.

trendyvbydleni.cz_rezidencetopolova_cz_02

Bližší informace o jednotlivých kategoriích ubytování, fotogalerii a platný ceník najdete na www.rezidencetopolova.cz. zde žádnou provizi realitce platit nebudete!

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.