Jednotný design nábytku se vyplatí

Ať už stojíte před kompletní rekonstrukcí domova anebo hledáte nový nábytek do své kanceláře, vždy se držte hesla „v jednoduchosti je krása“. To platí rovněž o použitých materiálech a členění místnosti. Každý prostor, ať už se jedná o ložnici, nebo dětský pokoj, vyžaduje vyplnění místa, obzvláště v momentě, kdy bojujete s každým centimetrem v místnosti.  A přitom vůbec nezáleží, zda dáváte přednost originálnímu minimalismu, sázíte na venkovský styl bydlení Provence či se chcete uchýlit k praktickému řešení bydlení a investovat do vestavěného nábytku.

Nábytek na míru do pracovny

Pracovna či domácí kancelář je místem, kde musí mít každý papír své místo. Proto se vyplatí zaplatit nábytek na míru do kanceláře, protože kromě dokonalé vizitky získáte též ucelený styl a komfort za všech okolností. Oproti sektorovému nábytku je individuální řešení skvělé v tom ohledu, že pracuje s vašimi požadavky, finančními možnostmi a přesnými mírami daného pokoje. Velký, široký stůl už nebude pouze snem, stejně jako skříně dokonale vyplní doposud nevyužitý roh místnosti.

Nábytek na míru ale najde uplatnění prakticky v jakékoliv části domu i bytu. V menších prostorách oceníte vestavěný nábytek, kam vměstnáte vše potřebné, multifunkční nábytek třeba do malé kuchyňky, který slouží nejen jako jídelní stůl, ale zároveň plní funkci odkládací plochy. Využití vás velmi mile překvapí a výrobce nábytku vás ujistí, že křivé stěny, atypické rozměry nebo zkosené stěny nejsou žádnou překážkou!

Obývací pokoj jako centrum dění

Máte-li rádi moderní styl, zajisté vás osloví návrh nové obývací stěny zdarma. Ten můžete získat v případě, že se zvolený návrh realizuje. Nábytek na míru je skvělou volbou pro všechny, kdo se chtějí odlišit od ostatních, využít zkušených návrhářů a spojit líbivý design s praktičností a funkčností.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Nové trendy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.