regály

Jaké materiály zakomponovat do vašeho domova?

Podle čínské nauky o rovnováze energií feng-shui by náš domov měl vyjadřovat harmonii. Když se do něj dostane rovnováha, bude vám doma mnohem příjemněji. Jaké materiály si domů pozvat, a se kterými se naopak již rozloučit?

Přivítejte kov

Prvek, který v našich domovech velmi chybí a je to znát. Nejsme dostatečně tvrdí, odolní. Plastové věci jsou všude kolem nás a nepřinášejí nám žádný užitek. Když si domů pozvete kov, budete cítit silnou oporu. Kovové regály, tepaná svítidla, nebo třeba originální kovové dekorace. To vše vám doma nesmí chybět. Regálové systémy z kovu nabízejí nejvyšší možnou nosnost, takže se stanou skutečně spolehlivým společníkem v mnoha prostorách vašeho domu. Kovové prvky mají dlouhou životnost a nabízejí jedinečnou možnost kombinace se dřevem. 

Kde nám chybí dřevo? 

Také dřevo je materiál, který v mnoha domácnostech nahradila levná dřevotříska z levných obchodů s nekvalitním nábytkem. Asi chápete, že se kvalita těchto výrobků s poctivou prací lokálního truhlářství nedá srovnat. Můžete si tak začít svůj domov proměňovat po částech. 

Dřevo ale chybí i v prostoru koupelny. Právě zde převládá prvek vody a je zde těžké udržet energii, jelikož stále mizí ve výlevkách sanity. Dřevěné dekorace nebo prvky se postarají o harmonii ve vaší koupelně. Přidejte třeba dřevěné květináče s živými rostlinami. 

Plastu už bylo opravdu dost

Vaše děti již odrostly z batolecího věku? Výborně. Nastal čas se rozloučit se zbytky plastového nádobí a potřeb, které doma ještě máte. Pošlete je do dalšího kola, nebo je věnujte charitativním organizacím. Plast není v žádném případě zdraví prospěšný a nenabízí ani žádnou estetickou hodnotu. Pouze je to materiál, který společnost stvořila a nyní od něj opět upouští. Vy můžete také. 

Přivítejte klasické prvky ve vaší domácnosti a radujte se z nové podoby svého příbytku.