Jaké barvy zvolit při objednání kuchyně na míru?

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Spousta z nás má malý byt, a tak není divu, že chceme využít prostor na maximum. Hotový nábytek nám to většinou neumožňuje a musíme zvolit vyrobený na míru. Jaké jsou aktuální trendy v kuchyních na míru z hlediska použitých barev?

Z nabízených možností se vám protočí panenky!

Pokud zvolíte kuchyni na míru, jsou možnosti takřka neomezené. Můžete vybírat od materiálu, přes barvu dekoru, použitých úchytek a samozřejmě také vestavěného vybavení. Dobré je držet se alespoň obecného doporučení, co se týká zónového uspořádání kuchyně. Samozřejmě důležitá je část kuchyně, která je vidět, ale neméně také to, co má schované v jednotlivých skříňkách a šuplících. S tím vám může pomoci dobrý bytový architekt kuchyní a kuchyňských linek

JN Interier v Praze, Brně a Brandýse nad Labem.

Kuchyně na míru lze objednat kupříkladu u společnosti JN Interier. Tento výrobce nabízí výrobu kuchyňského nábytku, ale realizuje třeba i vestavěné skříně, které lze použít do ložnice, obývacího pokoje nebo také do předsíně i dalších místností. Poskytuje odborné poradenství a můžete se přijít osobně podívat do vlastního kuchyňského studia.

Trendem je volba pestrých a zářivých barev

V posledních letech bytoví architekti stále častěji volí pestřejší barvy. Kuchyně díky tomu vypadá mnohem elegantněji a útulněji. Klasickým příkladem je kombinace červené s bílou. Zajímavé je i řešení, kdy zvolíte kuchyňský nábytek ve světle zeleném provedení. Na ústupu jsou naopak klasické varianty, kdy je kuchyňská linka v bílém provedení.

Kuchyni na míru nejvíce oceníte v malých bytech, zdroj: jninterier.cz

Kuchyni na míru nejvíce oceníte v malých bytech, zdroj: jninterier.cz

Inspirujte se ve fotogalerii kuchyní

Nevíte-li, jaké barvy pro svoji kuchyni zvolit, inspirujte se přímo na webu společnosti JN Interier. Na něm se nachází bohatá fotogalerie kuchyní, které již firma v minulosti u svých zákazníků realizovala. Zástupci společnosti vám také rádi poradí s vhodným výběrem barev, materiálů i samotných parametrů kuchyňského nábytku. Samotné objednání pak provedete snadno, stačí firmu JN Interie kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře, který rovněž naleznete na webu jninterier.cz.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

2 komentáře u Jaké barvy zvolit při objednání kuchyně na míru?

  1. Pavla napsal:

    Rekla bych, ze je dulezity to, aby se barva libila tomu, kdo si ji objednava. Myslim, ze si davat pestrou bavu jenom proto ze je ted in neni moc chytry, za dva roky vas omrzi.

  2. NINA napsal:

    Naprosto souhlasím, že je podstatné jen to, co se líbí Vám a ne nějakému designérovi v kde jakém studiu. Jen by nedoporučovala lesklé materiály, a to sice z praktických důvodů. Je na nich všechno vidět- jako otlačky prstů apod.