Jak získat úložný prostor v malém bytě?

Ať už bydlíte v garsonce či vlastníte atypicky řešený půdní byt, určitě přemýšlíte, jak získat další a tolik potřebný úložný prostor. Kam schovat nezbytné úklidové vybavení, sezónní oblečení a obuv, která u vícečlenné rodiny čítá i několik desítek párů? V malém bytě, kde bojujete s každým centimetrem místa, je potřeba přemýšlet a chytře kombinovat praktické i designové využití polic či skříní.

Změňte panelákový byt na luxusní sídlo

Malý byt v panelovém domě často symbolizuje úspornou chodbičku, skromnou koupelnu a totožně velký obývací a dětský pokoj. Skříně volte vždy tam, kde najdou největší uplatnění, například v ložnici, protože pojme veškeré ložní prádlo, bytový textil nebo úklidovou techniku. Nábytek na míru sice znamená vyšší investici, než jakou představuje sektorový nábytek, jeho vlastnosti i kvalita zpracování je ovšem nesrovnatelná! Precizní zpracování do posledního detailu doplňují špičkové materiály a díly.

Kromě velké vestavěné skříně si můžete nechat bytovými designéry navrhnout třeba kompletní kuchyňskou linku, dětský nábytek, stylové sestavy do obývacího pokoje nebo dveře a zárubně. Rozhodnete-li se pro novou kuchyň, do menších prostor volte světlé barvy a kombinace materiálů, do půdních prostor pak vsaďte na originální nápady, díky nimž budete mít vše potřebné kdykoliv po ruce a využijete i prostor pod zkosenými stěnami.

Výhody vestavěných skříní

Skříně na míru si zamilujete pro jejich jedinečnost. Kromě toho, že si sami vyberete nevyužitý kout, kde přirozeně nový nábytek splyne s okolním interiérem, můžete si zvolit celkový koncept skříně. Pokud dámy touží po prostoru na zavěšení dlouhých šatů a kabátů či pánové sází na hluboký drátěný program na spodní prádlo, nic není nemožné. Znalí designéři vám navrhnou řešení skříně přesně podle vašich představ se zajímavými policemi a doplňky třeba na opasky, hodinky a šperky. Dveře skříně pak mohou být posuvné a rovněž zajištěny klasickým otevírání. Stejně tak je pouze na vás, zda dáte přednost čistému dřevu, modernímu lesku nebo plošnému zrcadlu.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.