fotopast bunaty

Jak zabezpečit chalupu na zimu? Zkuste fotopast!

Zima může svou kouzelnou podobu velmi snadno změnit v nepříjemnou situaci, kdy se do vaší chalupy či chatky vloupají zloději a ukradnou vše, co jim přijde pod ruce. Po zimě, když opadne sníh a nastává čas opět pravidelně jezdit za odpočinkem na chatu, zůstávají pouze oči pro pláč. Rozmlácené dveře, okna, poničené vybavení a spousta škody, kterou vám nikdo nezaplatí. Zvláště pak pro věrné zahrádkáře a důchodce, kteří obracejí každou korunu, je zjištění z vykradení obrovským šokem. Jak tomu zabránit? Nechcete investovat do drahých bezpečnostních systémů nebo vám snad připadá vtipné instalovat kamery na malou chatku? Pak zkuste šikovného pomocníka, jenž je těžko rozeznatelný a zároveň přesný!

fotopast bunatyMaskovaná fotopast

Fotopast neslouží pouze myslivcům a pracovníkům zoologické zahrady, může pomoci i vám! Například oblíbená fotopast bunaty vás finančně nezruinuje, naopak vás překvapí svou přesností a výkonem. Šikovný pomocník je navržen do maskovacího designu, aby dokonale splynul s okolní přírodou a byl jen těžko okem rozeznatelný. Bunaty se může pyšnit skvělým poměrem mezi cenou a výkonem a oproti svým konkurentům nabízí řadu funkčních výhod.

Parádně se hodí na ochranu majetku, monitorování okolního pohybu a zároveň ochraně v nočních hodinách, kdy je špatná viditelnost. Díky šikovným rozměrům se fotopasti bunaty řadí k nejmenším na světě! Fotopast jednoduše napájí tužkové baterie, přičemž provoz není omezen ani v noci. Naopak se v noci zapíná noční dosvit a neviditelný přísvit. Fotopast bunaty dokáže nahrávat i videa ve full HD rozlišení a jednoduše se ovládat díky tlačítkům. Součástí produktu je též přehledné české menu včetně návodu na používání.

Spojení s telefonem garantuje okamžitý přísun informací

Investovat do ochrany nemusíte hned tisíce, plně vám postačí, minimálně zpočátku, fotopast. Některé modelové řady se dají spojit s telefonem a přehrávat videa či posílat fotografie při zaznamenání pohybu. Díky tomu můžete být hezky doma v teple a čekat, zda se nějaký nevítaný host nechystá na návštěvu vaší chalupy či garáže.