vestavěné skříně

Jak vybrat skříň

Rádi byste ve svém domě využili prostor efektivněji? Nemusí zůstat pouze u „rád bych“. Řešení přinášejí vestavěné skříně na míru. Podívejte se společně s námi na benefity vestavěných skříní a jak tu svou vybrat.

Vhodné do malých bytů i atypických výklenků

Nespornou výhodou, kterou vestavěným skříním nikdo „neodpáře“, je skutečnost, že se přizpůsobí jakémukoli prostoru. Ať už jde o atypický výklenek nebo podkrovní byt, mohou vám ušetřit spousty prostoru. Nejen, že oproti masově vyráběným skříním nemusí být natolik robustní, ale nemají předem určenou výšku či šířku, čili můžete využít prostor celé stěny od podlahy ke stropu, od jedné stěny k druhé.

Nechoďte s davem. Buďte originální

Komerční skříně jsou v mnoha případech dělané jako přes kopírák. Odlište se a pořiďte si do své domácnosti něco jedinečného, neotřelého a zároveň designově originálního.

Také uniformní uspořádání interiéru samotné skříně nemusí všem vyhovovat. Utvořte si vnitřek skříně dle svých preferencí a přání.  

online návrhář

Zvolte si sami cenu a kvalitu skříně

Stanovili jste si předem finanční limit, do kterého byste se chtěli vejít? Přizpůsobte mu materiál a doplňky skříně.

Mezi zákazníky jsou oblíbené skříně z laminové dřevotřísky, které jsou cenově dostupnější než ty z masivu. Určité finanční prostředky lze také ušetřit na otevíracím mechanismu skříně. Levnější je pantové otevírání oproti pojízdným dveřím.

Opravdu potřebujete držák na kravaty, když jich máte pouze pár a nosíte je jen příležitostně?

Nedoporučujeme však šetřit na rámu, jehož úkolem je zajistit pevnost a stabilitu vestavné skříně. Volit můžete z hliníkových či ocelových rámů. Hliníkové rámy jsou finančně náročnější, ale zato odolnější.

Pokud zvolíte pro svou skříň posuvné dveře, volte kvalitní ložisková pojezdová kolečka, díky nimž budete mít zajištěno tiché otevírání dveří.

Už se vám před očima rýsuje vysněná skříň? Zkuste do online návrháře zadat její náležitosti a podívejte se na výsledek. Je přesně dle vašeho gusta? Pak se nebojte oslovit výrobce skříní s nezávaznou poptávkou.