zásobníky plynu

Jak udělat z chaty celoroční bydlení?

Máte chatu v rekreační oblasti nebo dokonce daleko od civilizace a rádi byste na ní trávili čas i mimo sezónu? Pak je třeba zprovoznit v ní topení a pořádně ji zateplit. Prakticky máte jen dvě možnosti. První je topit lokálně v kamnech a ta druhá, mnohem příjemnější, představuje jako mobilní zdroj propan-butan.

Ideálním a dostupným řešením jsou zásobníky plynu z Primagas. Technologie spočívá v aplikaci LPG z ocelového zásobníku, který je třeba instalovat k nemovitosti. Plyn do zásobníku vám bude podle potřeby dovážet společnost moderními cisternami. Primagas vám připraví projekt na míru, postará se o pořízení zásobníku, jeho instalaci a jeho napojení na topný systém objektu. Výchozí revizi před spuštěním poskytne zdarma.

Aby vám plyn nikdy nedošel

Primagas vám nabízí i možnost instalace telemetrického sledování obsahu, díky čemuž dokáže zaručit, že vám plyn v zásobníku nikdy nedojde. Vy si tam budete moci nejen přitápět v době prvních mrazíků, ale topení na propan butan obstojí i v tuhých mrazech. Provoz a údržba jsou naprosto jednoduché. Stačí otočit knoflíkem.

Když váš zásobník bude potřebovat doplnit, Primagas vás automaticky upozorní na nutnost závoz plynu. Telemetrie nevyžaduje žádnou obsluhu ani údržbu. Služba telemetrie se nabízí zdarma. Propan-butan je považován za jedno z nejbezpečnějších a nejefektivnějších zdrojů topení se stálou výhřevností. Pořizovací náklady jsou přitom jedny z nejnižších.

Dodávka i do míst, kde dávají lišky dobrou noc

Vytápění propanem (LPG) z nadzemního či podzemního zásobníku má tři zásadní výhody: Nezávislost na rozvodných sítích. Plyn je vožen i tam, kde lišky dávají dobrou noc. Druhou výhodou je klid a nohy v teple. Teplo je k dispozici na otočení knoflíku a třetím atributem PRO je čistota a ekologie, což je synonymem pro žádné saze a velmi nízké uhlíkové emise. 

Primagas jako certifikovaná společnost podléhá pravidelným auditům dle normy ISO 9001:2015.