chladnička

Jak správně vybrat lednici?

Pokud vaší stávající chladničce odzvonilo, popřípadě hledáte novou, třeba už vestavnou lednici do své kuchyně, pak se nejprve zamyslete nad klíčovými faktory. Pomineme-li cenu, jež je pro mnohé rozhodující, jsou zde i další otázky týkající se lednice. Hledáte vestavnou variantu anebo snad volně stojící, vkusnou a moderní lednici? Je pro vás prioritní tradiční jednodveřová či americká varianta lednice? To všechno jsou otázky a samozřejmě i další varianty, s nimiž budete dlouhé roky maximálně spokojeni.

chladnička

Velkým hitem jsou vedle tradičních lednic i monoklimatické modely bez mrazicí části. To znamená, že chladnička funguje pouze k chlazení potravin a udržení jejich čerstvosti. Ideální je monoklimatická chladnička v momentě, že máte mrazicí část zvlášť, popřípadě hledáte využití do komerčních prostor.

Klasické kombinaci lednice a mrazáku odzvonilo

Pro někoho je lednička v jedné části a mrazicí díl v části druhé chytrým kompromisem, protože šetří místo a zároveň nabízí pohodlné uskladnění potravin. Budoucnost jde ale jinou cestou, cestou moderních technologií a inovací, s nimiž přichází doma pohodlného ovládání hlasem, jediným dotykem a funkcemi pro uchování čerstvosti potravin. Ať už se rozhodnete jít cestou moderních vestavných lednic či snad vsadíte na volně stojící model, rozhodně si prohlédněte a inspirujte se značkou AEG. Nejen chladnička z jejich dílny nabízí luxusní design i uživatelskou dostupnost a jednoduchost při čištění.

Vybírejte podle dostupných informací

Než investujete do nové chladničky, zaměřte se na energetickou třídu, objem i hlučnost, jež vás zejména v malém bytě může limitovat. Lednice je v provozu nepřetržitě, proto by měla být hlučnost minimální. Velmi podstatnou roli hraje i energetická třída. Mezi nejúspornější modely patří chladničky s označením A+++. AEG ve svém sortimentu spotřebičů nabízí volně stojící chladničky s mrazicí přihrádkou i vestavné chladničky respektující jednotný design kuchyně. Neméně oblíbené a žádané jsou vinotéky, s nimiž oslníte hosty a oblíbené ročníky uskladníte ve flexibilním prostoru s decentním osvětlením.

AEG sází na flexibilitu

Stylové chladničky od AEG umožňují podle vlastních potřeb uspořádat potraviny a získat tak účinnou organizaci v chladicím prostoru. Vaše ovoce, zelenina, maso i ryby budou efektivně skladovány ve specializovaných přihrádkách s možností regulace teploty. Pokud váháte, zda je AEG tím vhodným lídrem pro vybavení vaší domácnosti, opřete se o jejich 130 let inovací a technologických postupů, díky nimž patří mezi favority na trhu. Za jejich úspěchem stojí zaměření na funkčnost, praktičnost nevyjímaje design. AEG vám kromě luxusních modelů spotřebičů do kuchyně a koupelny přináší též další příslušenství a náhradní díly, popřípadě servis a poradenství.