Prodej bytů v pražské Michli

Jak si vybrat bydlení v Praze?

Rádi byste žili v hlavním městě, ale nevíte kde a jak na to? Podívejte se, jaké krásné byty jsou k dispozici. Můžete mít nové bydlení uprostřed velkoměsta, ale i přesto budete mít blízko do lesa.

Příroda i velkoměsto v jednom

Rádi byste měli na dosah vše, co Praha nabízí, ale na druhou stranu máte rádi klid a přírodu? I když se to může zdát nereálně, jde to. V Praze najdeme spoustu památek, obchodů ale také noční život a dostatečné vyžití, co se týče koníčků. I přesto lze najít bydlení, kde v tak velkém městě najdete svoji oázu klidu. Moderní byty na Praze 4 nabízí kombinaci přírody a města, ve kterém život prostě žije.

bydlení v Rezidenci Hadovitá

Místo pro Váš klidný život

Pár kroků k veškeré občanské vybavenosti ale zároveň blízko do přírody, tak vypadá bydlení v Rezidenci Hadovitá. Název této ulice vzniknul právě proto, že se kroutí jako had. Podívejte se, na krásné byty, kde můžete strávit zbytek života. Jde o prostředí minimalistické, moderní, přesto útulné. Ve výstavbě jsou použity kvalitní materiály v jemných odstínech tak, abyste mohli do vašeho interiéru zanést třeba barvy. Ve vašem novém domově se objevuje i dřevo, které vám do moderního interiéru vnese kousek přírody, podívejte se zde na výhody tohoto materiálu v interiéru. Jistě se vám nové bydlení bude líbit.

Moderní byty na Praze

Co najdete v blízkosti rezidence?

Pokud si nevíte rady ohledně financování, společnost, která vám s tímto složitým procesem pomůže, vám jistě poradí, jak na to, zajistí za vás také výběr hypotéky, která pro vás bude nejlevnější a nejvýhodnější. Prodej bytů v pražské Michli je zahájen a vy v okolí najdete nepřeberné množství vyžití, v blízkosti se nachází oblíbený Baarův park, a když si budete chtít něco pěkného koupit, k dispozici máte hned několik obchodních center. I přesto, že jde o moderní bydlení, tato část Prahy také nabízí kousek venkova díky starší a nedotčené zástavbě.