Rosení oken

Jak se zbavit rosení oken?

Ať už patříte mezi hospodyňky, které myjí okna dvakrát do roka nebo provádíte pravidelné čištění skel, jistě vás dokáží naštvat orosená okna. To je signál znamenající, že něco není v pořádku. Okna špatně těsní,  nejsou právně dovřená, popřípadě potřebují seřídit. Jenže občas už ani servis nepomůže a vy se jednoduše nevyhnete kompletní renovaci či výměně oken. Nezapomeňte, že kvalitní okna ušetří výdaje za energie a zhodnotí dům či byt.

Plastová nebo dřevěná okna?

Ať už bojujete s rosením u oken plastových, popřípadě dřevěných, budete překvapeni, jak jednoduché může být řešení. Rosení oken za vás vyřeší specializovaná firma, u níž si můžete domluvit návštěvu technika zdarma, stejně jako kalkulaci. Pokud se zbavíte rosení oken, prodloužíte svým oknům životnost, zbavíte se plísní i případného zápachu a v neposlední řadě snížíte hluk zvenčí a zbavíte se nepříjemného chladu. To jsou klíčové benefity, které stojí za finance do renovace oken. Jakmile budete mít domluvenou návštěvu technika, můžete řešit problém starých a nefunkčních oken i jejich rosení. Specialisté vám navrhnou přesklení oken či jejich zateplení. To vše se dá zvládnout bez bourání a zbytečného znečištění. Za renovací pak stojí zkušení specialisté, díky jejichž preciznímu přístupu budou nová okna komfortním prvkem vašeho domova.

Poraďte se, jaká skla jsou ideální

Zavedená firma s širokým portfoliem zákazníků se pyšní pozitivními recenzemi. Výroba nových skel trvá okolo dvou až šesti týdnů, přičemž samotné přesklení trvá asi dvacet minut. Díky tomu je realizace možná prakticky kdykoliv během roku. Pouze na vás pak záleží, zda si vyberete funkční a cenově dostupné izolační dvojsklo, eventuálně dáte přednost robustnímu trojsklu. Svěřte se do rukou profesionálů s více než 15 lety praxe na českém trhu a přidejte se ke spokojeným zákazníkům, kteří už dávno neřeší rosení skel.