dřevostavby

Jak se bydlí levně a chytře? Zkuste dřevostavbu

Už vás nebaví bydlet v bytě, kde nemáte soukromí, popřípadě byste rádi konečně využili nedotčený pozemek u lesa? Děsíte se délky staveb cihlových domů či laxního přístupu firem? Svěřte se do rukou odborníků, za nimiž stojí píle, odhodlání tvořit dokonalý prostor pro domov a nadšení do nových, náročných projektů a plnění snů mladých rodin i starších párů.

V čem tkví jedinečnost dřevostaveb?

Zavedená společnost nabízí široký výběr variant domů. V nabídce najdete typizované bungalovy, klasické patrové domy i moderní dvojdomy pro početnější rodiny. Dřevostavby mohou být připraveny k dokončení, to v praxi znamená, že stavba je dokončena do takové fáze, abyste si ji převzali a sami dle vlastních finančních a časových možností dokončili. Tato varianta je oblíbená u nadšených kutilů a všech, kdo mají čas se věnovat vlastnímu bydlení. Pak existuje varianta, kdy jsou dřevostavby na klíč hotové v základním rozsahu a vy si sami řídíte určité agendy. Pokud ale hledáte možnost domluvit se na všech specifikacích, nabízí se ještě varianta na klíč plus, kdy se jednoduše stěhujete do úplně hotového domu.

Luxusní bydlení do tří měsíců od prvního kopnutí

Moderní rodinný dům dřevostavba toho slibuje ale mnohem více. Kromě rychlé výstavby je to ekologie a cenová dostupnost, aniž byste museli slevovat ze svých požadavků na kvalitu. Montované dřevostavby právem v celém světě zažívají obrovský boom, protože snižují dopad na životní prostředí, pyšní se dlouhou životností a z hlediska použitých materiálů jsou srovnatelné s klasickými materiály a jinými typy staveb. V neposlední řadě vám učarují nadstandardní tepelně izolační vlastnosti, možnost využití chytré domácnosti a individuální navržení jednotlivých prostor. Sami se tak rozhodnete, zda zvolíte nadčasovou kombinaci dřeva, kamene, nebo skla a kovu.