strojní omítání

Jak při stavbě nebo rekonstrukci ušetřit?

Rekonstrukce a stavba domu spolkne hodně peněz. Většinou mnohem více, než si na začátku spočítáme. Rádi byste ušetřili nyní i v budoucnu? Přinášíme pár dobře míněných rad.

Špatná myšlenka je ta, při které se rozhodnete pro stavbu či rekonstrukci z levných materiálů a nákup nekvalitních zařízení. Taková volba v sobě sice nese na začátku úsporu peněz, ale věřte, že se to časem projeví a vy budete muset znovu vrážet peníze do nové rekonstrukce a oprav. Mnohem lepší je zvolit kvalitu hned na začátku a těžit z toho v budoucnu. Hodně ušetřit se dá například na energiích, pokud si už nyní zvolíte dobrou cestu. Jaká to je? Především volba kvalitní omítky a zateplení.

Ceny za energie klesat nebudou. Cestou je dobré zateplení!

Ceny za energie stoupají a jen tak v budoucnu neklesnou. Myslete na to již nyní a nechte si svůj dům či byt kvalitně zateplit. Na konci článku najdete tip na firmu, která má se zateplováním dlouholeté zkušenosti. Společnosti v dnešní době využívají kvalitní zateplovací a omítkové systémy, které vynikají používáním kvalitních materiálů. Kolem vašeho domu se tak vytvoří unikátní ochranný plášť, který nepustí teplo ven a vám se tak logicky sníží výdaje za energii.

Základem je kvalitní omítka

Pokud toužíte nejen po kvalitě, ale také po precizním estetickém zpracování vašich vnitřních i vnějších zdí, není nic lepšího, než si zvolit strojní omítání. O co konkrétně jde a jaká je výhoda? Omítky, které se nanáší pomocí speciálního vysokotlakého stroje, jsou především mnohem rychleji hotové, než když se vše dělá ručně. Omítkovač smíchá v přesném poměru vodu a maltovou směs a tento mix je poté pod tlakem nastříkán na zeď. Pomocí latí se omítka dále rovnoměrně roztírá. Jedině tak získáte velmi rychle dokonale hladkou zeď bez jakýchkoliv nerovností. Ušetříte za materiál, neboť se nanáší jen jedna vrstva, a za čas strávený prací.

Povolejte do zbraně profesionály!

Nechte tuto práci vykonat odborníky, kteří ji rozumí. V Jihočeském kraji působí společnost Horňák – Strojní omítání, která má za sebou již pěknou řádku realizací. Dokáží vám poradit, mají přehled o novinkách a především pracují výhradně s kvalitními materiály. Až budete hledat zateplování budov České Budějovice, rozhodně tuto firmu kontaktujte.