Jak přežít parné dny bez klimatizace?

Na léto se těší většina z nás, protože tlusté svetry konečně vystřídají krátké rukávy, sukně a teploty se pohybují okolo příjemné třicítky. Jenže s teplými dny přichází i dusno a mnohdy nedýchatelno především ve starších budovách, které nejsou vybaveny rekuperací či klimatizací a nedokáží tak vnést dostatek čerstvého vzduchu. Jenže jak vydržet osm hodin v kanceláři, kde máte pouze malé okno? Máme pro vás tip na levné a přitom velmi účinné řešení – pořiďte si ventilátor!

ventilátor

Online drogerie nabízí zboží všeho druhu

Přenosný ventilátor je skvělým doplňkem do kanceláře, bytu a svou službu udělá prakticky kdekoliv, kde bude funkční zásuvka s elektrickým přívodem energie. Aktuálně ho nabízí například online drogerie, kde jsou připraveny modely ventilátorů v elegantním černém i klasickém bílém provedení s chromovanými detaily. Obě barevné varianty budou nevtíravým doplňkem u vás doma nebo ve firmě. Stojanový ventilátor je dostupný za atraktivní cenu a ve výsledku jeho provoz vyjde výrazně levněji než nákup klimatizace či výměníku vzduchu a potřebných stavebních úprav. Ventilátor slibuje jednoduchou obsluhu zejména díky dálkovému ovládání se zajímavými funkcemi. Stačí se pohodlně usadit a jediným stiskem tlačítka se těšit z vysokého výkonu přístroje.

Vynikající technické parametry v poměru ceny a kvality

Oblíbená značka Nexon své ventilátory vybavuje nočním režimem, který garantuje tichý chod pro kvalitní spánek. O stabilitu přístroje se stará pevná kruhová základna. Kromě ovládání na dálku vás zaručeně potěší též možnost oscilace, kdy si sami zvolíte, zda má ventilátor pevnou, horizontální či vertikální pozici, popřípadě může kombinovat více poloh najednou. I přesto, že je přístroj maximálně stabilní, snadno se přenáší a jakmile skončí sezóna vysokých teplot, určitě bude i nadále zajímavou ozdobou vašeho interiéru.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.