interiérové dveře

Interiérové dveře do každého bytu

Dveřmi vstupujeme i odcházíme. Dveře jsou jednou z dominant prostoru, a proto by jejich výběru měla být věnována náležitá péče. Měly by dokonale zapadnout do interiéru a dotvořit ho k dokonalosti. Ostatně, jak se doma budete cítit, záleží také na tom, jak si svůj domov zařídíte. Výběr dveří proto neponechávejte náhodě a pečlivě se na něj připravte. V nabídce kamenných i internetových obchodů je spousta vzorů dveří, od těch jednoduchých, klasických až po moderní styly. Nebo dáte přednost raději extravagantnímu designu?

Moderní, designové nebo raději klasické dveře

Vybrat ty správné interiérové dveře není tak jednoduchou záležitostí, jak se na první pohled může zdát. Musíte k sobě sladit jejich povrchovou úpravu, barvu, dekor, tvar, umístění prosklení a typ a materiál kování. Povrch dveří obvykle volíme mezi klasickým dýhovaným, lakovaným, potaženým různými druhy fólií s potiskem. Chybu také neuděláte, dáte-li přednost vysoce odolnému laminátu, který se velmi dobře udržuje.

Při výběru dveří vám určitě pomůže katalog, který je na webových stránkách Porta Doors nabízen ke stažení. Nechte si inspirovat novinkami, prohlédněte si venkovní i interiérové dveře v nejrůznějších designech. V nabídce naleznete také tipy na zárubně.

Vzorková prodejna pro lepší představivost

Není nad to si jednotlivé dveře prohlédnout a osahat osobně. Na obrázcích všechny vzorky vypadají dobře, ale vy ke svému rozhodnutí potřebujete vizuální představu zhmotnit. Proto pro vás nerozhodnuté připravila Porta Doors vzorkovou prodejnu, kde jsou vám k dispozici se svými radami zkušení specialisté, kteří vám pomohou s výběrem nejvhodnějších dveří pro váš projekt. Showroom dveří nabízí na 100 modelů společně s příslušenstvím. Společnost Atex Planá s.r.o., provozující Porta Doors, své bohaté zkušenosti posbírala během 25 let působení na trhu.