Vestavěné skříně

I levné skříně mohou mít moderní posuvné dveře

Vestavěná skříň je snem zejména mnoha žen, které touží po systematickém uskladnění oblečení, obuvi, šperků a doplňků, stejně tak ale po kvalitním úložném prostoru touží hospodyňky a milovníci pořádku. Stále ale převládá názor, že vestavěné skříně jsou cenově nedostupné, přitom návrh zdarma dnes už nabízí prakticky každá společnost. Navíc díky individuálními přístupu si můžete svou skříň naplánovat do posledního detailu, tak aby splňoval požadavky na prostor i využití. Nemusí jít pouze o šatní skříně či vybavení do ložnice a dětského pokoje.

Chytré řešení pro malý prostor

Nedostatek úložného prostoru řeší zejména obyvatelé menších bytů a garsonek, popřípadě atypický řešených místností. Vestavěné skříně lze instalovat také do prostoru pod schodištěm a do nesourodě navrženého místa. Díky tomu využijete doposud prázdný kout. Existuje též pro vestavěné skříně konfigurátor, kde si přesně zvolíte sestavu skříně, zda má být složena z polic, širokých šuplíků či výsuvných košů. Stejně tak si smíte vybrat velikost, barevné provedení a vzhled pojízdných dveří. Ty mohou být opatřeny třeba zrcadlem, což opticky dodá na velikosti místnosti, popřípadě ozdobnými lištami anebo věrohodným dekorem dřeva.

Inspirujte se na webových stránkách

Na webu www.levne-skrine.cz na vás čeká atraktivní inspirace a možnost bezplatné cenové nabídky. Svěříte-li se do rukou odborníků, získáte kvalitní poradenství a zaručený výsledek. Jakmile si odsouhlasíte zakázku, můžete se těšit, že do několika týdnů se vám ozve řidič, který vestavěnou skříň přiveze. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Montáž je jednoduchá a zvládnete ji za pomoci video návodu. Splňte si sen a proměňte svou chodbu v moderní interiér s úložným prostorem, kam se vám konečně vleze vysavač, sezónní oblečení, obutí pro celou rodinu a další zbytečnosti, jež má každý z nás doma a používá je výjimečně.