šatní skříně

Hledáte velké šatní skříně?

Uspořádat vám vaše oblečení pomůže skříň, která disponuje opravdu velkým vnitřním prostorem. Ale nelekejte se – příliš místa vám doma nezabere. 

Hledáte velké šatní skříně?

I vyznavači stylu bydlení, kterému se říká „minimalismus“, udělají v jedné záležitosti rádi výjimku. A to ve výběru šatní skříně. Zvolit si několik menších skříněk by bylo jistě dost nepraktické. Lepším řešením je rozhodně jedna prostorná skříň, do které můžete uložit vše, co je zapotřebí. 

Velké a prostorné šatní skříně se většinou více hodí do ložnice. Mohou mít totiž jednu velkou výhodu, kterou ocení všichni členové rodiny. Tou výhodou je velké zrcadlo, které bude pokrývat celé jedny dveře vaší skříně.

Právě tento prvek je většinou nevhodný do obývacího pokoje. Při sledování televize by se mohlo světlo v zrcadle odrážet a rušilo by přítomné diváky. V obývacím pokoji je tedy možnost šatní skříně tohoto typu třeba více uvážit. Ložnice se ale jistě bránit nebude.

skříně s posuvným dveřním systémem

Skříň může být inspirativním prvkem

Pokud se obáváte, že se rozměrnější skříň do vaší méně rozměrné ložnice nevejde, pak stačí jen vyměnit jeden prvek. A tím jsou skříňové dveře. Prostor vám totiž uspoří skříně s posuvným dveřním systémem. Můžete tedy počítat při měření jen hloubku skříně a pár nezbytných centimetrů, které budou nutné při manipulaci s uloženými věcmi. 

Velké šatní skříně vypadají velice luxusně a vaši ložnici nejen ozvláštní, ale také jí mohou opticky zvětšit. Tento efekt můžete posílit výběrem světlého nábytku. 

Bílá šatní skříň s velkou vnitřní kapacitou je přesně tím pravým do vaší ložnice. Uvnitř můžete najít dostatečný počet klasických polic, dokonce i dvě šatní tyče a jako překvapení tam na vás čekají ještě zásuvky. Díky těmto konstrukčně i designově dokonalým kouskům nábytku můžete mít interiér zařízený podle svých představ a věci uspořádané tak, že už nebudete muset nic hledat. 

Velké šatní skříně mají mnoho různých podob a tím pádem dávají dostatek prostoru i pro toho, kdo se nechává rád inspirovat nejnovějšími módními trendy.