www.eshop-fotopasti.cz

FOXcam patří mezi mezi nejprodávanější značku fotopastí. Čím vyniká?

Fotopasti se stále častěji stávají součástí mnoha domácností. Dokáží totiž skvěle monitorovat váš majetek, aniž byste za ně museli zaplatit obrovskou finanční částku. Zvláštní oblibě se přitom v poslední době těší fotopasti značky FOXcam.

Užitečné technologie FOXraw a FOXmove

Fotopasti značky FOXcam se postupem času stávají nejprodávanějšími u mnoha prodejců. Díky technologii FOXraw se můžete těšit na fenomenální kvalitu pořízených snímků. Tato technologie pracuje s potenciálem optického snímače CMOS čipu, který se postará o ostřejší snímky s větší barevnou hloubkou. Rovněž i kvalita noční scény je více než dobrá.

TIP: Fotopasti na ochranu majetku značky FOXcam si můžete objednat v e-shopu.

A užitečná je i technologie FOXmove, která byla vyvinuta exkluzivně pro pohybová čidla fotopastí FOXcam. V praxi to znamená, že fotopast dokáže zachytit subjekt na větší vzdálenost než některé konkurenční modely.

Dva FOXcam modely

Pokud chcete s fotopastí docílit dobrého poměru mezi cenou a výkonem, vyplatí se sáhnout po modelu FOXcam RANGER. Ten můžete sehnat již za 2 490 Kč. Tento model umí skvěle monitorovat objekt do vzdálenosti 12 metrů, zvěř je možné obrysově vidět až na vzdálenost 18 metrů.

Model FOXcam SG880MK-18mHD lze zakoupit za 4 990 Kč. Tato fotopast je propracovanější než předchozí zmíněný model a nabízí tak například podporu GSM/GPRS, správu na dálku a snímky v rozlišení 1024 x 720 bodů.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.