fotopasti

Fotopasti dokáží pracovat i s cloudem. Jaké to má výhody?

Přemýšlíte nad pořízením fotopasti, ale nevíte, jaký model si vybrat? Výrobce ScoutGuard do svého modelu nově zakomponoval podporu cloudu. Víte, k čemu je to dobré a jak konkrétně vám to usnadní život?

Cloud má jméno Molnus

Se službou cloudu nově přišel i ostřílený výrobce fotopastí ScoutGuard, a to konkrétně ve svém modelu MG984-30mHD. Použitý cloud nese označení Molnus a již na první pohled jeho přítomnost poznáte podle loga mraku s usmívajícím se obličejem.

Díky cloudu lze velmi jednoduše a rychle nastavit fotopast. To ale není všechno. Navíc si můžete na dálku prohlížet pořízené snímky nebo si například fotografii vyžádat. Díky cloudu nebudete muset řešit žádné problémy ze strany vašeho e-mailového poskytovatele.

Abyste přitom mohli cloud naplno využívat, stačí jen disponovat dobrým připojením k internetu. Fotopast můžete snadno ovládat i pokud jste zrovna v zahraničí na horách či se opalujete u moře.

Fotopast, která šlape jako hodinky

Jak již bylo řečeno, z fotopastí značky ScoutGuard cloud nově podporuje model MG984-30mHD. Ten lze přitom právem považovat za absolutní špičku na trhu.

Model pracuje s technologií BolyRaw, která se stará o vysokou kvalitu pořízených snímků. U fotografií lze přitom nastavit rozlišení až do velikosti 30 MP, videa poté mají rozlišení 1920×1080 bodů.

Rozhodujícím faktorem při nákupu fotopasti zpravidla bývá také kvalita nočního přísvitu. Ta se přitom výrobcům povedla, jelikož MG984-30mHD pracuje s vysoce svítivými infra diodami, které dosahují vlnové délky 940 nm. Osoba je v noci rozeznatelná až na vzdálenost 15 metrů, zvíře poté bezpečně identifikujete až do vzdálenosti 25 metrů.

Díky všem těmto vlastnostem a podpoře cloudu se jedná o ideální fotopast jak pro myslivce, tak i pro běžné uživatele, kteří hledají způsob ostrahy svého majetku.

Další informace ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.