ekologické barvy

Ekologické barvy – kvalitní nátěry s respektem k přírodě

Dřevo patří mezi nejoblíbenější stavební i dekorační prvky. Jeho obdivuhodná struktura je vždy originální a uchvátí svou jedinečností. Díky širokému výběru druhů dřevin si můžete dopřát dekorace s nádechem exotiky i klasické tvrdé dřevo vhodné pro výrobu nábytku. Chcete-li do svého domova vnést kus přírody a ladit interiér i venkovní prostory do nadčasového stylu, je dřevo jasným favoritem! Není divu, že dříví využijete na výrobu plotu, nábytku, podlah či střešních krovů.

Krásné dřevo zaručuje pravidelná údržba

Dřevo učaruje každému, ovšem někoho může odradit nutnost pravidelné údržby. Ať už se jedná o zahradní nábytek vystavený vnějším vlivům, dřevěná okna nebo zahradní domek, vždy je potřeba investovat čas do pravidelné péče. Pouze tak si dřevo dokáže zachovat svou povrchovou strukturu a unikátní vzhled. Do své výbavy si pořiďte vodou ředitelnou vrchní barvu Balakryl UNI určenou pro více povrchů. Hodí se skvěle k renovačním nátěrům kovu, dřeva i betonu. Nejen renovační, ale též nové nátěry plastů a omítek ve vnitřních prostorách získají účinnou ochranu, hladký saténový vzhled a podle vašich individuálních požadavků též barevný odstín.

Balakryl myslí na přírodu

Univerzální Balakryl se snadno aplikuje, rychle schne a nezapáchá. Stejně tak se může pochlubit atestem na dětské hračky i přímý styk s potravinami. Dlouhou životnost testoval výrobce i pro použití v exteriéru. Tento nátěr nesmí chybět ani ve vaší garáži či dílně a záleží pouze na vás, jaký odstín si vyberete. Oblíbený, vodou ředitelný nátěr je dostupný hned ve 20 000 odstínech, proto buďte originální a nechejte si namíchat tón přesně podle svých představ. Balakryl respektuje přírodu a vyvaruje se použití těžkých kovů nebo obsahu nebezpečných látek. Díky tomu bude nejen dřevo, ale též další oblíbené materiály pod ochranou a neztratí tak na svém původním vzhledu.