regály na pneumatiky

Důkladný sváteční úklid – jak na to?

Na nejkrásnější dny v roce, kdy konečně zapomeneme na všechen ten shon okolo nás, vychutnáme si domácí cukroví a strávíme u televizního programu plného pohádek více času než obvykle, je potřeba se náležitě připravit. Už dlouho zvažujete úklid spíže, trápí vám nahromaděné harampádí v garáži anebo už nevíte, co všechno jste uskladnili do sklepa? Zkuste se s tím letos poprat s vervou, budou vám stačit kvalitní regály pro organizování věcí a uvidíte, že najdete i dlouho zapomenuté brusle na led či raketu na tenis.

Regálové systémy pro každou místnost

Regály nachází uplatnění v provozech všeho druhu a velkou roli sehrají i u vás doma. Velmi oblíbený je policový regál se stabilní konstrukcí a policemi vhodnými pro ukládání archivních dokumentů a drobného materiálu. Stejně tak vám policový regál pomůže nastavit pořádek v kanceláři či šatně s oděvy. Velmi oblíbené jsou též regály na pneumatiky, s nimiž okamžitě šetříte místo a šetříte i gumy od vašeho vozu díky vhodnému skladování. Tyto regály se standardně využívají i v pneuservisech, takže jsou skutečně pevné, odolné a variabilní. Pomocí regálového návrháře si sami navrhnete optimální řešení a rozložení regálu pro danou místnost. Nezapomeňte, že před samotným výběrem regálu je potřeba si obstarat dostatek přepravek a krabic pro roztřídění věcí. Transparentní přepravky vám umožní sledovat obsah a zbytečně netápat, kam jste co uložili. Nabízí se též stohovací přepravky, jež se na sebe dobře skládají a stejně tak zkosené přepravky navržené pro drobné komponenty. Díky vozíku pod přepravky se nemusíte s objemnými krabicemi tahat, jednoduše si je převezete.

Co vyhodit a čemu dát ještě šanci?

Lidé mají tendence uchovávat řadu věcí a vybavení na „horší časy“. Věřte, že cokoliv nepoužíváte déle než rok, už nevyužijete. Stejně tak přestaňte skladovat oblečení o několik konfekčních velikostí menší s vírou, že do šatů ještě zhubnete. Pro někoho může být oblečení dobrou motivací, zkuste to raději jinak. Vyberte si opravdu krásné šaty nebo luxusní halenku, kterou si pořídíte, jakmile zhubnete. Uvidíte, že je to tento druh motivace lepší, než ve sklepě uskladněné krabice se zatuchlým oblečením. Využijte aktuální doby a připravte si doma organizovaný pořádek, bude se vám nový rok začínat rozhodně lépe.