Dokonalá kuchyň – sen každého kuchaře na dosah ruky

Milujete vaření, ale vaše stávající kuchyň vám nevyhovuje? Chybí vám dostatečně velká pracovní plocha? Bojujete s nedostatkem úložného místa pro potraviny a zásoby? Musíte si vychutnávat večeři na pohovce v obývacím pokoji, protože se ke stávajícímu stolu všichni nevměstnáte? Chcete změnu? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, máme pro vás skvělý tip na novou kuchyň! A nebude vás stát majlant – naopak bude přesně podle vašich představ!

kuchyně na míruInspirace fotografiemi

Kuchyň je v drtivé většině českých domácností jedinou místností, kde se setkává celá rodina a také prostorem, který patří skutečně všem. Často ji okupují čtyřnozí členové rodiny svými miskami na vodu a žrádlo, stejně jako mají u okna svůj pelíšek. Jenže ne všechny bytové jednotky či starší rodinné domy, kde majitelé neměli možnost zvolit vlastní návrh kuchyně, odpovídají našim nárokům a potřebám na prostorové řešení. Sektorové kuchyně využívané v panelových bytech jsou malé, nepřehledné a mnohdy nevkusné. Proto je čas na změnu!

Načerpejte inspiraci a prohlédněte si kuchyně fotogalerie zakázek, které byly realizovány přesně podle požadavků klientů. Ti si sami zvolili nejen umístění skříněk, spotřebičů a část ke komfortnímu stolování, ale také vybavení a barevný design. Do menších prostor se skvěle hodí světlé barvy a kombinace tónů, jež dokáží místnost opticky zvětšit. Naopak u velkých kuchyní na míru je pouze na vás, zda dáte přednost kuchyňské lince do tvaru písmene L, U, s ostrůvkem, nebo snad dvou I naproti sobě.

Kompletní výbava kuchyňského koutu

Máte-li dostatek prostoru v kuchyni, můžete nechat designéry kouzlit. Ti vám vytvoří harmonické místo s dostatečným úložným místem i rafinovaně vyřešenou jídelní zónu. Do menších prostor se skvěle hodí malý pult s barovými židlemi, v místnosti o větších rozměrech lze volit třeba kulatý stůl či pohodlnou lavici s židlemi. Moderní trend diktuje také plynulý přechod kuchyňské linky ke stolu.

Chystáte-li se na kompletní rekonstrukci, popřípadě se snažíte vyřešit otázku chybějícího místa chytře, vsaďte na vestavěné skříně. Nezaberou vám totiž žádné místo, naopak využijete zbytečný kout, kam pouze sedá prach a získáte obrovské možnosti pro uskladnění sezónních věcí, sportovního náčiní či úklidové techniky.

Bydlení bez kompromisů

Nebojte se vyslovit svá přání ohledně bydlení nahlas. Nábytek na míru je nyní cenově dostupný všem! Zvolte si materiál, barvu i povrchovou úpravu jednotlivého nábytku a bydlete v originálním duchu. Zapomeňte na to, že funkční nábytek je pouze ten z výprodejových slev. Kvalitní nábytek na míru vám garantuje dlouhé roky používání, důraz na detail i funkčnost a na vás je pouze designérům odsouhlasit finální podobu. Instalaci a montáž provádí odborní pracovníci, za jejich referencemi stojí portfolio spokojených zákazníků. Přidejte se k nim a bydlete bez kompromisů!

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.