stěhování levně

Děsí vás stěhování? Povolejte Pražské stěhovací služby

Čeká vás stěhování? Místo toho, abyste se stěhovali svépomocí, prosili o pomoc přátele a sousedy, brali si zbytečně volno nebo tím zabili celý víkend, zavolejte stěhovací firmu. Co všechno pro vás dokáže zajistit společnost Pražské stěhovací služby a s čím pomoci?

Při stěhování každého děsí především dvě věci: objemná těžká břemena, která se budou muset odvést, a velké množství věcí, které se za léta nashromáždilo. Abyste se zbytečně nestresovali, jsou tu Pražské stěhovací služby. Kromě klasického stěhování bytů se postarají také o likvidaci starého nábytku, který odvezou na sběrný dvůr. Ani velmi těžké předměty a ohromné kolosy nejsou pro tuto firmu problém.

Stěhování kanceláří

Možná nestěhujete své bydlení, ale firmu. V takovém případě se stěhovací společnost vyplatí dvojnásob. Pražské stěhovací služby navíc představují levné stěhování, cena vám bude vykalkulovaná předem. Protože firma musí především vydělávat, je možné stěhování domluvit na víkend nebo na svátky, kdy se nepracuje.

Jak takové stěhování probíhá?

Na základě dohodnuté ceny se sepíše smlouva a určí se den stěhování. Ve stanovenou dobu přijedou pracovníci firmy, demontují nábytek a speciálně zabalí kancelářskou techniku. Vše se převáží specálními vozy a na místě určení se nábytek a technika vybalí a opět smontuje dohromady. V podstatě obdobně funguje také stěhování bytů a domů. A i tady platí, že zajistí stěhování levně!

Potřebujete prostory pouze vyklidit?

Ve svém životě se můžete setkat s tím, že budete potřebovat prostory jen vyklidit, nikoliv přestěhovat. Představte si, že zdědíte nebo koupíte dům se starým nepoužitelným nábytkem. Co s tím? Pokud nejste milovníci historických věcí, jednoduše si zavolejte Pražské stěhovací služby a ty vám pomohou se všeho rychle a nadobro zbavit. Nestačíte okem mrknout a máte prázdné prostory připravené k rekonstrukci!