úklid domácností

Dělejte to, co je třeba. O úklid se postarají profesionálové!

Dnešní doba je uspěchaná. Chodíme do práce, staráme se o rodinu, děti, domácnost. Pokud do toho všeho ještě chceme mít útulný a vždy uklizený domov, často nám to sebere poslední zbytky sil. Cítíte to stejně? Možná je na čase trochu ubrat!

Pokud už nějakou dobu přemýšlíte nad tím, že si pozvete domů někoho, kdo vám pomůže s úklidem, je asi nejlepší čas to udělat. A nemějte obavy, rozhodně to není známka selhání! V současné době není nic zvláštního na tom, nechat si domácnost uklidit od profesionálů. Pokud jste z Frýdku Místku, Ostravy a okolí, spolehnout se můžete na Úklid do čista.

Domácnost jako ze škatulky

Frýdek Místek úklid domácností zahrnuje základní, ale také časově náročné úklidové práce. Například vysávání a mytí podlahy, výměnu povlečení, žehlení prádla, utírání prachu, úklid koupelny a toalety, očištění mastnoty z kuchyně, vynesení odpadků apod.

Práci odvádí školení odborníci na úklid, se kterými si domluvíte pravidelné časy. Je však také možné objednat si jednorázový úklid, který zahrnuje i mytí oken či čištění sedaček. Budete mít uklizeno jedna dvě a vy se mezi tím můžete věnovat své práci nebo dětem.

Prostory v bytových domech i kanceláře se budou jenom lesknout

Frýdek Místek úklid není ale jen o úklidu domácností. Zaměstnanci „úklidové čety“ se zaměřují i na úklidy kanceláří nebo bytových domů. V kanceláři se postarají o utření prachu, vysátí a umytí podlahy, o čistou kuchyňku včetně mytí nádobí, doplní hygienické potřeby na toalety i do koupelen, které samozřejmě umyjí.

V některých bytových domech stále funguje zastaralý způsob úklidu, kdy se o čistotu v domě starají jeho obyvatelé. Není to ideální, protože ne na každého je spolehnutí. Profesionálové na úklid se vám i tady v pravidelných intervalech postarají o to, aby byly společné prostory domu čisté, rohožky vyklepané, parapety utřené a výtah voněl čistotou.