Čtyři oblíbené vícedílné obrazy, které musí být součástí vašeho domu

Vícedílné obrazy se staly nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Důvod je ten, že každý člověk má někdy nutnost zaplnit prázdnou zeď nad pohovkou nebo nad čelem postele v ložnici. Jednodílné malé obrazy však nejsou dostačující, mnohdy nenaplní očekávání a zeď není tak vyplněna, jak bychom si přáli. Vícedílné obrazy zeď zaplní vždy tak, jak si představujeme.

Vícedílné obrazy na stěnu jsou složeny z několika částí. Mohou se skládat ze tří či čtyř částí, najdeme ale také pětidílné obrazy na stěnu nebo případně i sedmidílné obrazy na stěnu, které jsou ovšem velmi, velmi prostorné. Při zavěšování jednotlivých dílů můžete upustit uzdu vaší fantazii – můžete jednotlivé části rozmístit tak, jak je vám libo. Záleží na vás, jestli jednotlivé díly budou přeházené či jestli budou mít rozestup centimetrový nebo třícentimetrový.

Každopádně vícedílné obrazy jsou rozhodně nadčasový bytový doplněk, který si také pořiďte do svého příbytku. Poradíme vám, jaké vícedílné obrazy jsou nejoblíbenější. Ostatně všechny obrazy najdete v e-shopu topobrazy.cz.

1) Abstraktní obrazy

Pokud toužíte po obrazu, který by vám nedal v noci spát a nad kterým byste museli neustále přemýšlet, abstraktní obrazy jsou to pravé. Abstraktní obrazy se hodí zejména do obývacích pokojů, ale také vkusně vypadají například ve vstupních chodbách.

2) Skleněné obrazy

Výjimečné obrazy jsou skleněné obrazy, nad kterými se každá návštěva pozastaví. Skleněné obrazy je možné zavěsit kamkoli, kde je vám libo.

3) Obrazy s hodinami

Zajímavé jsou obrazy s hodinami, které si lidé zpravidla zavěšují do jídelny. Alespoň budou vědět, kdo jde pozdě či naopak brzo k večeři.

4) Foto obrazy

Nádherné jsou také foto obrazy, které jsou zvláštní proto, že jsou vytvořeny z vámi poskytnutých fotografií. Foto obrazy na plátně jsou krásným zpestřením každé místnosti, navíc se jedná o nádherný dárek darovaný třeba k narozeninám.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.