pivní set

Co jsou to pivní sety a proč do nich investovat?

Plánujete celé léto strávit na zahradě s přáteli? Nechcete pokoušet stále ještě panující koronavirovou pandemii? Pokud jste se rozhodli realizovat vaši krásnou vizi, kdy sedíte s přáteli u ohníčku a opékáte buřty, rozhodně se vyplatí investovat do kusu zahradního nábytku nazvaného pivní set. Díky tomu, že mluvíme o velmi prostorném venkovním posezení se nemusíte obávat toho, že byste se ke stolu nevešli. 

Venkovní posezení nemusí být oříšek

Možná jste se po nějakém kusu zahradního nábytku poohlíželi už vloni, ale nakonec jste své hledání vzdali. Důvodem toho bylo obrovské množství venkovního posezení, které se na trhu nabízelo. A zatímco některé bylo krásné vzhledem, rozměrově nebylo to pravé. Jinými slovy se sice ke krásnému stolku na první pohled mnoho lidí nevešlo. 

Jistým řešením jsou pivní sety, které jsou rozměrově naprosto dokonalé. Vejde se k nim vícero lidí, tudíž se nemusíte obávat toho, že by někdo musel sedět na studeném trávníku. 

Kvalita především

Samozřejmě i pivních setů se najde v nabídce vícero. Většinou se liší tím, z jakého materiálu jsou vyrobeny a jakou konstrukcí se pyšní. Doporučujeme sledovat hlavně dřevo, z jakého jsou lavice a stůl vyrobeny. Vsázejte na kvalitu a nad cenou (obrazně řečeno) mávněte rukou. Je důležité si uvědomit, že pivní sety budou prakticky denně odolávat výkyvům počasí. A i když si to mnozí neuvědomují, vysilující je nejen letní deštík, ale také letní sluníčko, které má opravdu silné paprsky. 

Co se týče konstrukce, poohlížejte se po opravdu silné kovové konstrukci. Nesázejte na ty, které se vám nezdají být silnými. Obecně platí, že čím silnější kovová konstrukce bude, tím delší životností se pivní set pyšní. A na životnosti vám přece jen záleží, nebo ne? Nebo si chcete každý rok kupovat nové venkovní posezení?