a-servislipka.cz

Čištění koberců kotoučovým strojem

a-servislipka.cz
a-servislipka.cz

Chci se s vámi podělit o zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, na kterou jsem dostala doporučení od známých, kteří tuto firmu již několik let využívají k mytí oken a čištění koberců na svém pensionu.

U nás doma máme koberce ve všech pokojích a na chodbě a jelikož máme malé děti a psa, tak se koberce po čase nevyhnuly značnému ušpinění. Již několikrát jsem zkusila ručně koberce vyčistit, ale jen jsem odstranila částečně povrchovou nečistotu a některé fleky z koberce nešly vyčistit vůbec.

Profesionální čištění koberců

Po marném boji s čištěním koberců jsem využila služby firmy A SERVIS LIPKA, která nabízí profesionální čištění koberců kotoučovým strojem. Výsledek jejich práce mě doslova nadchl, jelikož jsem už ani nedoufala, že koberce budou mít po jejich čištění znovu svěží barvy a na místech, kde byl vlas koberce slehlý sešlapáním se kartáčováním zvedl a načechral. Nejen že byly koberce krásně čisté, ale i svěže voněly.

Došla jsem k tomu, že někdy není zase až tak od věci objednat si profesionální firmu na vyčištění koberce. Již jsem si u této spolehlivé firmy nechala čistit i čalounění a i to je po jejich vykonané práci perfektně čisté. Jsem opravdu velmi spokojena s přístupem a s odvedenou prací zaměstnanců firmy A SERVIS LIPKA a mohu ji všem vřele doporučit.