nůžkové stany

Celé léto na čerstvém vzduchu

Zahrada se po dlouhé zimě probudí, zalije se zelení i pestrobarevnými květy, a tak není divu, že s nástupem letních teplot toužíme být venku téměř v jednom kuse. Také milujete venkovní snídaně, společné rodinné obědy nebo večerní grilovačky, obvykle spojené s menší oslavou? Jediným kazičem zábavy se v tomto ohledu stává počasí. Na předpovědi se spolehnout nelze, a tak vás může znenadání překvapit náhlá bouřka, déšť, nebo naopak ostré slunce. Výběrem vhodného přístřešku se můžete před těmito vlivy chránit a užít si doslova celé léto venku.

Zahradní párty stany poslouží pro oslavu i ukrytí dřeva

Stojíte-li před rozhodnutím, jaké kryté posezení pro svou zahradu zvolit, nabízí se zde alternativa zahradního párty stanu. Díky široké nabídce se nemusíte omezovat velikostí, provedením, ani barvou – možností je nespočet. Hlavní výhodou tohoto stavení je, že poslouží jako praktický ochránce před deštěm nebo větrem v případě rodinné oslavy. Jeho využití však sahá dál. Ukrýt do něj můžete nasekané dřevo i techniku. Zahradní stany vše spolehlivě ochrání pomocí přídavných bočních stěn.

Při výběru stanu je důležité dbát několika zásadních pravidel. Již zmíněná velikost se odvíjí nejen od rozlohy zahrady, ale také od využití, které pro stan chystáte. Materiál je základním stavebním kamenem. Na trhu narazíte na laciné varianty, které však povolí pod prvním dešťovým přívalem. Neopomeňte proto fakt, že pokud do stanu zainvestujete, vyplatí se vám to v jeho spolehlivosti. Zamýšlet se jistě budete také nad časem, který potřebujete pro jeho samotnou stavbu. Z tohoto důvodu jsou zde pro vás nůžkové stany, které díky své jednoduché konstrukci rozložíte za pár minut. Odjímatelné boční stěny i moskytiéry se mohou stát velice účelným doplňkem. Zahradní párty stany jsou cenově dostupné, a pokud jste příznivci venkovního posezení, s touho dekorací pro vaši zahradu nemůžete udělat krok vedle.

Klenot zahrady i vašeho klidu – altánek

Máte chuť prostor na své zahradě něčím zpestřit? Zahradní altánky jsou alternativou pro všechny příznivce poklidného stolování bez zbytečné přítomnosti zvědavých okolních zraků. Toto stavení se již dnes neomezuje pouze na dřevěnou konstrukci, nyní si jej můžete dopřát i v klasické formě stanu, který je odolný vůči nepřízni počasí i ostrému slunci. Vybudujte si svůj relaxační koutek, který bude patřit jenom vám.

Své požadavky můžete bez obav svěřit společnosti t-zbozi.cz, všechny párty stany i altánky mají skladem a do dvou dnů mohou být u vás!