dřevostavby

Bydlení v souladu s přírodou

Každý, kdo touží po bydlení ve vlastním domečku, se nyní mohou splnit sny! Jen si představte, jak snídáte na terase, odpočíváte pod stromami s dobrou knihou v ruce anebo sledujete romantickou přírodu okolo sebe. Vše je možné, musíte jen správně volit! Nabízí se totiž cenově dostupné dřevostavby, s různým dispozičním řešením a maximem prostoru pro vás a celou vaši rodinu. Ať už hledáte dřevostavbu v podobě malého bungalovu či snad upřednostňujete moderně řešený klasický dům, obraťte se na zkušenou společnost s realizovanými zakázkami po celé republice.

dřevostavby

Jak ušetřit a zároveň bydlet komfortně?

Levné dřevostavby vám umožňují bydlet v luxusním zázemí a přitom se finančně nezruinovat. Aktuálně smíte vybírat ze čtyř variant mobilních domků, které jsou laděny do standardů vysoké kvality zpracování. Rozhodnete-li se pro základní řešení, získáte praktický domek se třemi pokoji a kuchyňským koutem. Bydlení pro nenáročné, popřípadě skvěle poslouží jako chata či prázdninový dům. Standardní varianta využívá prvků skandinávského stylu bydlení a nabízí stejné dispoziční řešení. Kdo chce investovat do svého domova větší obnos, bude velmi mile překvapen variantou domova s integrovanou terasou. Vzdušné bydlení s energetickou náročností B vám umožňuj zvolit si kuchyň a dle vzorníku i vstupní dveře, okna či podlahy.

Budoucnost symbolizuje minimalismus

Pokud bydlíte sami, popřípadě jako pár hledáte romantické a útulné hnízdečko lásky, nadchne vás varianta 2+kk s energetickým označením náročnosti B. Topení je v tomto případě zajišťováno úsporným elektrickým konvektorem, o ohřev vody se pak stará bojler. V koupelně si můžete dopřát prostornou vanu, popřípadě dát přednost sprchovému koutu. Součástí výbavy je též příprava pro pračku. Dům působí futuristickým dojmem a při kombinaci omítky se dřevem skvěle vynikne v přírodě jako chata či letní sídlo. Bydlení podle vlastních představ nikdy nebylo tak dostupné!