Bydlení v italském stylu

Chcete mít doma Itálii? Ne, nepůjde o žádné pranice a tvrdou výměnu názorů, spokojte se s elegantním stylem do vaší domácnosti. Určitě vás nadchnou modely od italských designerů.

italský nábytek

Židle podle nových technologií

Designový nábytek patří k prezentacím nejrůznějších značek. Pochopitelně se navrhují kusy skvěle zapadající do běžných domácností. Při dobrém výběru dokonce celou místnost pozvednou výš o nějaký ten stupeň elegance. Nesmí chybět maximální pohodlí, tak jako tomu je u jídelních židlí značky Kristalia, které se podařilo zhotovit hit mezi minimalistickými modely ve stylovém provedení, přičemž nechybí dostatečný komfort. Designové židle se vyrábí v mnoha variantách. Hodí se do interiérů, ale také na zahradu. Zajímavé tvary židlí se inspirují přírodou a stojí pevně jako skály, na druhou stranu se v nich bude opravdu dobře sedět. Typy z týkového dřeva spadají do kategorie praktických se snadnou údržbou. Navíc jsou lehké a snadno se přemisťují. Nechybí ani čalounění a vrstvení, což značí očividnou jedinečnost.

Křeslová relaxace po hodinách v napětí

Většina lidí si během dne užije spoustu situací, z nichž některé bývají dost nepříjemné. Návrat domů se spojuje se zíváním a s touhou si konečně pořádně odpočinout, než nastane další kolo domácích povinností. Italský nábytek vás nenechá topit se ve zklamání. Už od pohledu vás zaujme vzhledem, například připomíná mušli a sotva zavřete oči, ocitnete se v kdesi v exotice. Kdo miluje barvy, ať vyzkouší kombinaci dvou odstínů potahu. Rovněž se využívají polštářky. Designové sedačky nabízí výrazné styly a nezaberou tolik prostoru. Rozhodně vypadají lákavě v moderních interiérech, i když na nich stále najdete klasické prvky smíchané se současnými nápady. Všímejte si materiálu, zda nabízí snímatelné potahy a jak se udržují, abyste s nimi později neměli příliš práce.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.