LED reflektory

Budoucnost světel je v LED žárovkách

Kliknutí vypínačem a osvětlení jakékoliv místnosti dnes vnímáme jako úplnou samozřejmost. Určitě si ale ještě pamatujete doby, kdy jste dostávali vyhubováno, že necháváte zbytečně svítit. Ta doba je už naštěstí pryč, protože se právě otevírají brány do budoucnosti světel! Objevte ji i vy díky výkonným a moderním LED žárovkám s širokým spektrem využití. Šetřete peněženku a dopřejte si intenzivní osvětlení podle libosti. Kromě samotných žárovek si váš domov zaslouží taktéž nadčasové lustry, jež se dají použít na stěny či stropy, i ovládání podle jasu či barvy.

Ušetřete až 85 % spotřebované energie

LED žárovky jsou až 10krát úspornější a zvlášť výhodné je použít je do lamp a světel. Úsporu pocítíte zejména u svítidel, která používáte každý den v domácnosti. Budete-li řešit osvětlení budov, parkovišť, odstavných ploch a dalšího majetku, oceníte LED reflektory. Moderní světla vám umožní jejich snadné použití i jako doplňkové podsvícení například kuchyňské linky, skříněk, poliček, vitrín či nábytku. I přesto, že mají LED pásky nižší výkonnost, dodají vaší pracovní desce na eleganci. Online na https://www.ledakce.cz/ najdete inspiraci pro svá nová světla i vychytávky nejen do domácnosti.

50 000 hodin provozu? Žádný problém!

LED žárovky nabízí mnoho pozitiv, kterým velmi rychle propadnete. Investice do nových svítidel vám zajistí až 50 tisíc hodin provozu a výrazně uspořený čas, jež byste jinak věnovali výměně baterií i na těžko dostupných místech. Novinkou na trhu jsou účinné SMD LED čipy, u nichž platí, že čím tenčí jsou, tím větší efektivnost přináší. Hledáte-li chytré řešení pro svůj interiér i venkovní prostory, poohlédněte se po značkových produktech za solidní cenu. Získáte tak elegantní podobu osvětlení v používaných místnostech, perfektní osvětlení ploch a odpadnou vám starosti s údržbou i výměnou zastaralých modelů žárovek.